Drying Lotion - Tonik wysuszający

chwilowy brak towaru

  • Producent: MARIO BADESCU
  • Kategoria: Pozostałe kosmetyki do twarzy

Jeśli dotyka Cię problem nawracających krostek, grudek i skażeń skóry, właśnie znalazłaś kosmetyk dla siebie! oryginalna formuła wysuszającego toniku do twarzy Mario Badescu powstała w oparciu o koktajl najskuteczniejszych elementów zwalczających trądzik: siarki, kwasu salicylowego, cynku, kalaminy i kamfory.

Tonik działa na niedoskonałości w nocy: przez kilka godzin, kiedy śpisz, on oczyszcza, złuszcza i goi niedoskonałości, przynosząc ukojenie i w całości odmieniając skórę. Starczy nałożyć tonik do twarzy punktowo na miejsca, gdzie zauważyłaś powstające zmiany – i położyć się spać.

Żadna krostka już nigdy nie zrujnuje Ci dnia. Jak działa wysuszający tonik do twarzy Mario Badescu? Siarka to prawdziwe wybawienie dla osób z wypryskami: reguluje pracę gruczołów łojowych, ograniczając wydzielanie sebum, produktywnie usuwając niedoskonałości i matując cerę.

Kalamina, znany już w starożytnym Egipcie komponent toniku – koktajl tlenku cynku i tlenku żelaza – była opisywana przez znanego rzymskiego lekarza Galena już w II wieku n.e.! Łagodzi swędzenie, a w połączeniu z cynkiem ogranicza stany zapalne skóry i zwalcza bakterie, które wywołują ropne wykwity.

Cynk przyspieszacykl apoptozy – obumierania starych i odradzania się nowych komórek skóry. Wspólnie z kwasem salicylowym złuszcza naskórek i odnawia skórę w zmienionych miejscach i usuwa problem zatkanych porów i zaskórników.

Kamfora dezynfekuje i znieczula zmienione miejsca, przynosząc skórze długo oczekiwane ukojenie i ochłodę. Dla kogo? Dla cery z niedoskonałościami, skażeniami, krostkami i stanami zapalnymi.

Podobne produkty w kategorii Pozostałe kosmetyki do twarzy