Zamiatarka ręczna KARCHER S550 (4039784157620) Ocena produktu:

od 347,00 PLN

oszczędzasz do 26%

  • Producent: KARCHER
  • Kategoria: Pozostałe urządzenia przemysłowe
Oferty (8)
Opis produktu

Dzięki zamiatarkom Kärcher możesz błyskawicznie oczyścić alejki, podjazd czy patio. Urządzenia skutecznie zbierają liście, kapsle, papierki, żwir, piasek, itp. Nie wzniecając kurzu. Kto żeby pomyślał, że zamiatanie może być tak proste? Możesz zapomnieć o bolących plecach – z zamiatarką Kärcher nie musisz się schylać podczas pracy, a zamieciesz choćby pięć razy szybciej za pomocą klasycznej miotły.

Bez kurzu i pyłu unoszącego się w powietrzu. Zamiatarkę można wygodnie przechowywać w pozycji pionowej, przy ścianie w garażu: zajmuje niewiele miejsca. Zbiornik zanieczyszczeń można przy opróżnianiu odstawiać w pozycji pionowej, a jego zawartość nie rozsypie się.

S 550 posiada czterostopniowo regulowany i funkcjonalny uchwyt, który pozwala na dobranie urządzenia do wzrostu użytkownika. W razie potrzeby uchwyt można kompletnie złożyć. S 550 wraz ze szczotkami bocznymi ma szerokość roboczą równą 550 mm.

pozwala na zamiatanie pokaźnych powierzchni oraz docieranie do krawędzi i narożników. Zamiatarka perfekcyjnie nadaje się do sprzątania wszelkich powierzchni od 30 m². Najważniejsze: -Jedna szczotka boczna: pozwala na zamiatanie tuż przy ścianach i w narożnikach.

-Pomysłowo zaprojektowany zbiornik na skażenia: Można go przy opróżnianiu odstawiać w pozycji pionowej, a jego zawartość nie rozsypie się. -Zajmuje niewiele miejsca: Zamiatarkę można wygodnie przechowywać w pozycji pionowej, przy ścianie w garażu: zajmuje niedużo miejsca.

-regulowany uchwyt prowadzący: Długość i nachylenie poręcznego uchwytu prowadzącego można zespoić do wzrostu osoby obsługującej. Dane techniczne: -Szerokość robocza ze szczotką boczną (mm): 550, -efektywność teoretyczna (m²/h): 1600, -Waga - urządzenie gotowe do pracy (kg): 9,23, -Zbiornik na śmieci (l): 16, -rekomendowana do powierzchni od (m²): 30.

Wyposażenie: -regulowany uchwyt prowadzący, -Łatwość przechowywania, -Zbiornik na skażenia, -ilość bocznych szczotek, 1 szt....

Podobne produkty w kategorii Pozostałe urządzenia przemysłowe