Blat kwadratowy antracyt | różne wymiary marki Topalit Ocena produktu:

od 222,63 PLN

oszczędzasz do 32%

  • Producent: Topalit
  • Kategoria: Pozostałe wyposażenie gastronomii
Oferty (2)
Opis produktu

Blat kwadratowy antracyt | zróżnicowane wymiary, Blaty z linii Smartline od marki Topalit posiadają nowoczesny i smukły wygląd, który został osiągnięty dzięki krzywiznom. Są przystępne w przeróżnych kombinacjach kształtów, odcieni i rozmiarów.

nadzwyczajne zarówno do użytkowania w pomieszczeniach, jak i na świeżym powietrzu. Długo pozostają ładne, a dzięki specjalnemu procesowi produkcyjnemu są wytrzymałe na promieniowanie UV, ciepło i przypalenia do maksymalnie 180 °C.

Gładkie powierzchnie zapewniają łatwe czyszczenie i utrzymanie. Pasują do podstaw firmy Bolero. Materiał: laminowane drewno, Do użytkowania w pomieszczeniach i na świeżym powietrzu, Wytrzymały i niepodatny na zadrapania, niepodatny na warunki pogodowe i promieniowanie UV, wytrzymały na przypalenia i temperaturę do 180 °C, Gładka powierzchnia, Higieniczny i nietrudny w czyszczeniu, w przypadku silnego nasłonecznienia zaleca się wybranie jasnych blatów, W zestawie dołączono śruby, dostępne rodzaje: numer artykułu rozmiary, DR962 70x70cm, DR963 80x80cm

Podobne produkty w kategorii Pozostałe wyposażenie gastronomii