Niszczarka wallner fx418d marki Argo Ocena produktu:

od 980,00 PLN

  • Producent: Argo
  • Kategoria: Niszczarki
  • Pojemność kosza: 28 l
  • Szerokość wejścia: 225 mm
  • Funkcje: cięcie zszywek, niszczenie kart plastikowych, cięcie płyt CD
  • Rodzaj cięcia: ścinki
Oferty (2)
Opis produktu

Niszczarka Wallner FX418D + Promocja: Rabat 10% używając kodu "wallner3" w koszyku + wysyłka kurierem gratis efektywna niszczarka przeznaczona do pracy w niedużym lub średnim biurze. Posiada silnik dostosowany do pracy ciągłej do 25 minut.

Możliwość niszczenia papieru komputerowego składanego. Tryb uśpienia i samoczynnego wyłączania po ok. 5 sekundach nieużytkowania. Energooszczędny silnik z zabezpieczeniem przeciw przeciążeniowym. Osobna szczelina do niszczenia płyt CD.

Okno w obudowie umożliwiające kontrolę napełnienia kosza. Pokrywa na kółkach. 2 lata gwarancji na urządzenie. Wykorzystanie: nieznaczne biuro i średnie biuro typ cięcia: ścinki wymiar cięcia: 4x44 mm Poziom bezpieczeństwa DIN 32757: 3 Poziom bezpieczeństwa DIN 66399: P3 ilość jednorazowo niszczonych kartek 70g/m2: 18 liczba jednorazowo niszczonych CD/DVD: 1 płyta ilość jednorazowo niszczonych kart kredytowych: 1 karta Szerokość szczeliny podawczej: 225 mm Moc: 360 W Poziom głośności: 60 db Kosz na ścinki: 28 l rozmiary: 640 x 270 x 368 mm Waga netto: 10 kg Gwarancja na urządzenie: 2 lata Gwarancja na noże tnące: 2 lata automatyczny start/stop: tak Zabezpieczenie przed przegrzaniem: tak Funkcja cofania / rewers: tak Osobna szczelina do niszczenia CD/DVD: tak Mechanizm oporny na zszywki: tak czujnik zdjęcia kosza: tak obudowa na kółkach: tak Okno w obudowie: tak kabel zasilający: tak Instrukcja obsługi w języku polskim: tak atest CE: tak Producent: Wallner Produkty powiązane (Akcesoria): Oleje do niszczarek Worki do niszczarek Nie wiesz jakie urządzenie do niszczenia dokumentów wybrać? Zadzwoń albo napisz do nas a postaramy się dobrać odpowiednią niszczarkę do Twoich potrzeb.

Tel. (34) 366-72-72 Email: sklep@solokolos.pl Niszczarka Wallner FX418D

Podobne produkty w kategorii Niszczarki