Windows 10 Pro (FQC-08929) elektroniczny certyfikat

chwilowy brak towaru

  • Producent: Microsoft
  • Kategoria: Programy biurowe i narzędziowe

Nowa, lepsza wersja systemu dedykowana dla profesjonalistów i ludzi biznesu System Windows 10 Professional to system wykonany specjalnie dla ludzi biznesu. Najnowsze oprogramowania zaspokaja potrzeby tych, którzy w maksymalny sposób chcą wykorzystać ciągłe postępy w dziedzinie rozwoju oprogramowania z korzyścią dla swych firm.

Prezentowany Windows umożliwia szybkie i produktywne zarządzanie danymi chronionymi przez zastosowane funkcje bezpieczeństwa. W parze z pozostałymi innowacjami jego stosowanie w firmie jest bardzo produktywne.

niezawodny partner w biznesie Windows 10 stał się niezawodnym partnerem biznesowym, który w błogi sposób pomoże osiągnąć postawione przed sobą cele. System pozwala przykładowo na zalogowanie się do komputera w sposób zdalny lub korzystanie z firmowej domeny z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie.

Martwisz się o bezpieczeństwo swych danych? Dzięki zwiększonej pod względem funkcjonalności aplikacji BitLocker nie musisz już tego robić. Program potrafi bowiem przykładowo szyfrować dyski wewnętrzne jak i zewnętrzne USB.

Z kolei Local Group Policy pozwala za jednym kliknięciem na skonfigurowanie ustawień w domenie marki. W sytuacji, gdy Twoja producent korzysta Azure Active Directory, istnieje w dodatku możliwość zalogowania się do tego programu bezpośrednio przez Windows 10 Professional.

Co więcej, z udoskonaloną funkcją Windows Update dla Biznesu wszelkie aktualizacje systemowe możesz starannie zaplanować wybierając trafny dla siebie termin ich przeprowadzenia. Od tej pory nic nie będzie przeszkadzać Ci w trakcie pracy.

Wielozadaniowość poprzez możliwość stosowania obszerniejszej ilości aplikacji na jednym ekranie, pracowanie i podróżowanie stanie się jeszcze komfortowojsze. Windows 10 Professional pozwoli Ci bowiem w całości skoncentrować się na pracy a nie na zarządzaniu ustawieniami Twojego urządzenia.

System pozwala na więc skuteczne zarządzanie biznesem nawet wówczas, kiedy Cię nie ma w biurze. Używając przykładowo funkcji Remote Deskop możesz z każdego miejsca, przez cały czas pracować nad swoimi projektami łącząc się ze swym komputerem bez konieczności siedzenia przed jego ekranem.

Możesz stale analizować czy zarządzać wszystkimi aplikacjami, plikami i dokumentami w jednym otwartym oknie przy użyciu Task View. To dla Ciebie za niewiele? zawsze istnieje możliwość włączenia na raz kilku wirtualnych urządzeń w aplikacji Hyper - V.

Continuum Continuum to nowa funkcja, dzięki której Windows jest w stanie wykryć rodzaj sprzętu, który używasz i wybrać najodpowiedniejszy dla niego interface - otwarte poprzez Ciebie okna zostaną samoczynnie dobrane wymiarem do wielkości monitiora.

Proste, prawda? Podbijaj świat Internetu z Microsoft Edge Nowa oglądarka systemu Windows 10 - Windows Edge sprawi, iż strony internetowe zaśpiewają jak im zagrasz. Dzięki Microsoft Edge możesz pisać, modelować czy zaznaczać ciekawe Cię treści bezpośrednio na stronie internetowej po czym od razu dzielić się nimi ze znajomymi i bliskimi.

ulepszone pole adresu podpowie jakiej strony szukasz jeszcze przed tym aż skończysz ją pisać, a nowy layout pousuwa wszystkie niepotrzebne treści z wyników wyszukiwania. Co więcej, z Microsoft Edge bateria Twojego komputera wytrzyma dłużej w trakcie wykorzystywania Chrome’a czy Firefox’a.

Gracze, Windows 10 to coś dla Was! Chcesz na chwilkę oderwać się od pracy a uwielbiasz pograć w dobrą grę? Proponowany przez Microsoft system ma także niemało do zaoferowania miłośnikom Xbox’a. Na dodatek możesz dzisiaj stać się częścią obszerniejszej społęczności dzieląc się swymi osiągnięciami online.

Funkcja Game DVR pozwala nagrać i udostępnić znajomym najbardziej błyskotliwe zwycięstwa albo najmocniej bolesne upadki. Personalizacja Jeżeli Twój komputer detektor biometryczny Windows Hello rozpozna Cię i pozdrowi.

dzięki czemu zostajesz zwolniony z pamiętania i wpisywania haseł.

Podobne produkty w kategorii Programy biurowe i narzędziowe