• Producent: Malow
  • Kategoria: Pozostały biznes

CTOUCH to artykuł holenderskiego producenta pionierskich monitorów interaktywnych najwyższej jakości. Monitory tej marki umożliwiają organizację wyśmienitego stanowiska do nauki, pracy i rozrywki. Zostały one zaprojektowane według innowacyjnych standardów i wzorów, posiadają wysoką jakość obrazu, a także zostały zaopatrzone w inteligentne rozwiązania dotykowe. W każdym w nich klient może dostrzec dbałość o każdy, choćby najmniejszy szczegół zarówno od strony zastosowanych technice jak i designu.

CTOUCH Leddura xts 98 posiada rozwiązanie all-in-one, które zostało produkowane aby wspomóc kreatywność i powiększyć zaangażowanie uczestników zajęć szkolnych lub spotkań biznesowych. Ekran wyekwipowany jest w 20-punktową technologię dotyku Surface Light Wave, która została zaimplementowana z myślą o pracy grupowej i wygodnym korzystaniu z gestów w systemach Windows 8.1, 10, a także Android.

zastosowany system Android umożliwia korzystanie z możliwości monitora interaktywnego nawet w przypadku, gdy w pobliżu nie ma żadnego komputera. Moduł zezwala na bezproblemową obsługę materiałów w wysokich rozdzielczościach, np. UHD albo 4K. Wyświetlacz jeszcze system nagłośnieniowy, który obejmuje 2 wysokiej klasy głośniki o mocy 12 W RMS każdy.

linię Leddura XTS eksponuje także niesamowicie szczegółowy i płynny obraz dostępny dzięki matrycy o rozdzielczości UHD (3840 x 2160), która działa w częstotliwości 60 Hz. Ponadto, posiada specjalne złącze EZ Slot, które pozwala rozbudowywać monitor np. O dedykowany panel głośnikowy, pisak elektroniczny, dopełniające porty czy router wi-fi. Serię Leddura XTS wspiera jeszcze kanon OPS, który pozwoli na integrację monitora z przeznaczonym komputerem PC.

Najwyższa jakość wykonania CTOUCH potwierdzona jest aż 3-letnią gwarancją producenta, którą można przedłużyć choćby do 7-lat!

przystępne wymiary w ramach serii Leddura xts to 75" i 98".

Wszystkie monitory CTOUCH dostarczane są z oprogramowaniem RM Easiteach w języku polskim. Oprogramowanie to zostało wyprodukowane z myślą o edukacji i niesie ze sobą zestaw m. In. Ponad 4.500 materiałów w bazie, bank widżetów, a także przekształcanie tekstu na mowę.

Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia przystępności towaru.

fotografie poglądowe. Wyposażenie zaprezentowane na zdjęciu może się różnić w zależności od modelu

Podobne produkty w kategorii Pozostały biznes