• Producent: Auna
  • Kategoria: Pozostały sprzęt nagłośnieniowy i studyjny

Odkryj komplet imprezowy! zestaw nagłośnieniowy Moving 120 marki auna to fantastyczne rozwiązanie na imprezy, sesje karaoke lub jako domowy system audio. Dzięki jego mobilności jest od razu gotowy do pracy w każdym miejscu, zmieniając je w muzyczną scenę.

zaimplementowany odtwarzacz multimedialny zestawu imprezowego Moving 120 marki auna daje dostęp do plików MP3 i muzyki z licznych nośników danych, takich jak karty SD i pendrive'y USB, a rozmaite urządzenia Hi-Fi można poza tym podłączyć do zestawu przewodem poprzez wejście AUX.

ekran LED ułatwia nawigację przez muzyczne bazy danych. Muzykę można także odtwarzać ze smartfonów i tabletów obsługujących funkcję Bluetooth, które można wygodnie położyć na równej powierzchni Moving 120: podłącza się je z dziecinną łatwością i to bez plątaniny kabli.

Wschodzące gwiazdy rocka maja do dyspozycji wejście gitarowe. Prostą i wygodną kontrolę odtwarzacza multimedialnego zagwarantuje pilot zdalnego sterowania zawarty w zakresie dostawy. Dzięki technologii XMR-Bass firmy auna niskie tony zestawu nagłośnieniowego Moving 120 są jeszcze konkretniejsze: Dwa subwoofery 8" (20 cm) dysponujące mocą znamionową 60 W i mocą szczytową 200 W potrafią bez problemu rozkręcić każdą imprezę.

Głośnik wysokotonowy 3" (7,3 cm) gwarantuje odtwarzanie krystalicznie czystych tonów średnich i wysokich. 7-pasmowy equalizer pozwala na jednostkową regulację poszczególnych zakresów dźwięku, by jeszcze bardziej urozmaicić brzmienie.

Trzy dalsze regulatory zapewniają kontrolę efektu echu, basów i tonów wysokich. Wzbogać swoją muzykę! Przy użyciu bezprzewodowego mikrofonu VHF zestawu do karaoke Moving 120 marki auna można bezproblemowo śpiewać utwory karaoke lub swoje własne piosenki.

Dzięki niezależnemu zasilaniu zestaw można używać wszędzie – w domu, w ogrodzie, w parku, na plaży lub wszędzie tam, gdzie masz na to ochotę. Zastosowany akumulator 4,5 A/12 V ze wskaźnikiem poziomu naładowania gwarantuje pracę do 5 godzin w pełni niezależnie od sieci elektrycznej i można go ładować z akumulatora samochodowego 12 V.

wyciągany uchwyt teleskopowy, dwa kółka z twardego plastiku oraz dwa uchwyty do przenoszenia nietrudny transport Moving 120 w każde miejsce. Obojętnie, gdzie imprezujesz: Dzięki Moving 120 marki auna można rozpocząć imprezę!

Podobne produkty w kategorii Pozostały sprzęt nagłośnieniowy i studyjny