Amica DAW7123LCB Ocena produktu:

od 1149,00 PLN

 • Producent: Amica
 • Kategoria: Pralki
 • Klasa energetyczna: A+++
 • Sposób ładowania: góra
 • Wyświetlacz elektroniczny: tak
 • Wysokość: 85 cm
 • Szerokość: 59 cm
 • Głębokość: 49 cm
 • Prędkość wirowania: 1200 obr/min
 • Automatyka wagowa: tak
 • Wsad: 7 kg
 • Poziom hałasu: 58 dB
Oferty (3)
Opis produktu

Klasa efektywności energetycznej A+++ innowacyjny design to nie jedyna droga do zadowolenia klienta. Innowacyjne technologicznie pralki Amica przystępne są także w klasie energetycznej A+++.

Oszczędność zużycia energii pralki w klasie A+++ w stosunku do pralki w klasie A wynosi 60 kWh/rok. Dzięki czemu możesz zyskać nawet do 75 gratisowych cykli prania rocznie* (* w programie "bawełna" z pełnym załadunkiem) albo 60 tys.

koktajli za darmo* (* przygotowanych blenderem ręcznym). Add+ Pranie w toku, a Ty zapomniałeś wrzucić do pralki jakieś ubrania. Dzięki funkcji Add+ dodasz je w trakcie prania. Ikona na wyświetlaczu pralki poinformuje Cię, kiedy możesz to zrobić.

Czysty komfort. Skróć czas Masz ubrania zabrudzone w niewielkim stopniu albo potrzebujesz, aby pranie zakończyło się wcześniej? Użyj funkcji Skróć czas. Dzięki niej ubrania wypierzesz szybciej, ale równie produktywnie, co w tradycyjnym procesu.

Zyskujesz więcej czasu dla siebie i niższe rachunki za prąd. Poziom zabrudzenia Poziom prania dostosowany do poziomu zabrudzeń? dzisiaj to osiągalne. Wybierz lekki, przeciętny lub potężny poziom zabrudzenia, a pralka Amica połączy parametry prania, dobierze czas, a także słuszną liczba wody.

Wszystko dla Twojej wygody, oszczędności czasu i energii. A na dodatek z myślą o środowisku. AutoSensor Nie chcesz wybierać pomiędzy oszczędnością wody a jakością prania? detektor poziomu wody automatycznie dobierze wodę do programu, a także typu i ilości odzieży.

skrupulatnie tyle, ile potrzeba, by pranie było maksymalnie produktywne. Twoja ubranie jest za każdym razem świetnie czysta, a Ty oszczędzasz! wyświetlacz LED wyjątkowo praktyczny i czytelny. Taki właśnie jest wyświetlacz w pralkach Amica.

Dzięki niemu zyskasz łatwy dostęp do informacji, bezproblemowo dokonasz ustawień i zweryfikujesz status pracy urządzenia. SoftDrum Zapomnij o ubraniach zniszczonych w trakcie prania! Bębny w pralkach Amica zyskały specjalne przetłoczenia, które sprzyjają żywotności odzieży.

teraz możesz mieć pewność, ze Twoje ubrania będą nie tylko wyśmienicie czyste, lecz także zachowają jakość na dłużej. Program Codzienne 58' Czas to pieniądz. Jego oszczędność to oczywiste korzyści. Dlatego pralki Amica wyposażone zostały w pełen program prania trwający zaledwie 58 minut!

Codziennie czysty komfort! Program Antyalergiczne Jeśli w Twoim domu mieszkają dzieci czy alergicy, docenisz bezpieczny program prania antyalergicznego. Dzięki intensywnemu praniu z dodatkowym cyklem płukania w podgrzanej wodzie Twoje pranie zostanie zdezynfekowane a alergeny, roztocza i bakterie usunięte.

Wszystko w dbałości choćby o najdelikatniejszą skórę. Autoczyszczenie bębna W bębnie pralki z reguły posiada się brud. Pralki Amica wyposażone zostały w funkcję Autoczyszczenie bębna, która perfekcyjnie radzi sobie z tym problemem.

usuwa niebezpieczne grzyby, pleśnie, bakterie i alergeny. Dzięki temu ubrania za każdym razem są nadzwyczajnie świeże, ładnie pachnące i w pełni bezpiecznie. To świetne rozwiązanie, zwłaszcza w sytuacji dzieci i alergików.

Gotowe za... Potrzebujesz,proces prania zakończył się o wyszczególnionej przez Ciebie godzinie? Żaden problem! Nie musisz zastanawiać się, ile trwa dany program, pralka zrobi to za Ciebie. Wybierz godzinę i zyskaj pewność, że wszystko będzie gotowe na czas.

ChildLock Ciekawskie maluchy potrafią nabroić wszędzie, choćby w łazience. Na szczęście pralki Amica możesz w przystępny sposób zabezpieczyć przed skutkami beztroskiej zabawy, poprzez zablokowanie przycisków funkcyjnych.

dzięki temu nie musisz się obawiać o przypadkowe wyłączenie lub zmianę ustawień urządzenia

Podobne produkty w kategorii Pralki