Beko MWRE6512 Ocena produktu:

od 899,99 PLN

 • Producent: Beko
 • Kategoria: Pralki
 • Klasa energetyczna: A+++
 • Sposób ładowania: góra
 • Wyświetlacz elektroniczny: tak
 • Wysokość: 84 cm
 • Szerokość: 60 cm
 • Głębokość: 41 cm
 • Prędkość wirowania: 1000 obr/min
 • Automatyka wagowa: tak
 • Wsad: 6 kg
 • Poziom hałasu: 61 dB
Oferty (2)
Opis produktu

Pralka wolnostojąca MWRE6512BWW Dlaczego inni wybrali ten model? ZAŁADUNEK 6KG - MODEL rewelacyjnY DLA SINGLA KLASA A+++ ŚCIANA ''S'' CODZIENNE prędkiE AQUAFUSION Najważniejsze parametry pralki MWRE6512BWW Program Baby Protect AquaWave Grzałka niklowana Hi-Tech certyfikat Woolmark Program pranie ręczne Self Clean sprawdź przed zakupem Ściana ''S'' Specjalnie zaprojektowana ściana w profilu litery „S”, efektywnie usztywnia konstrukcję pralki i tłumi drgania spowodowane pracą urządzenia.

dzięki czemu proces prania będzie stanowczo cichy i mało uciążliwy dla właścicieli i ich sąsiadów. Program Codzienne prędkie Codzienne szybkie to jedyny program na rynku, który zezwala na pranie pełnego załadunku pralki w zaledwie 28 minut.

Dynamiczne ruchy bębna gwarantują osiągnięcie świetnych rezultatów prania. Codzienne prędkie pozwoli Ci ponadto na dobór dowolnej temperatury prania, nawet do 90°C (28min – 30°C, 38min – 40°C). Program Xpress Super Short Program dedykowany do odświeżenia tkanin, takich jak bielizna czy koszulki oraz części garderoby po jednokrotnym użyciu.

Funkcja Xpress Super Short umożliwia wypranie wkładu o wadze 2 kg w zakresie temperatur do 30°C w zaledwie 14 minut. Funkcja Express Dzięki tej funkcji czas prania może zostać skrócony od 34 do 50%. Dodaj funkcję express do swojego ulubionego programu,cieszyć się czystym praniem jeszcze szybciej.

Program Baby Protect Program BabyProtect został stworzony specjalnie z myślą o najmłodszych. Jest przeznaczony do higienicznego prania ubranek niemowlęcych oraz odzieży osób cierpiących na alergie skórne.

poprzez wydłużone pranie w wyższej temperaturze i dodatkowe i energiczne płukanie, program usuwa bakterie, a także zagwarantuje nadzwyczajne rezultaty prania. To dodatkowo staranne wypłukanie środka piorącego, którego pozostałości są jedną z najczęstszych przyczyn alergii skórnych.

AquaWave Inspiracją do stworzenia bębna AquaWave były delikatne, lecz o ogromnej mocy fale morskie. Nowy wzór bębna zagwarantuje ochronę subtelnych dzianin, które mogą gładko przemieszczać się w bębnie nad poziomem otworów odpływowych, dzięki temu nie istnieje możliwość wyszarpnięcia dzianiny przez otwór podczas odwirowywania prania.

Już nie musisz obawiać się, iż Twój ulubiony kaszmirowy sweter czy jedwabna bluzka ulegną zniszczeniu. AquaFusion podczas prania w standardowych pralkach około 20% detergentu jest nieefektywnie wypłukiwane z wodą.

nowoczesna technologia AquaFusionTM polega na zablokowaniu odpływu, co uniemożliwia stratom proszku, tak że jest on stosowany praktycznie kompletnie. Dzięki temu sprawność prania jest obszerniejsza, a każde pranie pozwala zaoszczędzić detergent i tym samym pieniądze.

Grzałka niklowana Pralki Beko wyposażyliśmy w specjalne grzałki niklowane, które są nieprzeciętnym zabezpieczeniem przed awarią urządzenia na skutek przepalenia się grzałki. Nikiel sprawia, że na grzałce nie osadza się kamień...

Podobne produkty w kategorii Pralki