Bosch WAB2026QPL

chwilowy brak towaru

  • Producent: Bosch
  • Kategoria: Pralki
  • Sposób ładowania: góra

Palka samoczynna wolnostojąca z programem AntyAlergia wykonanym z myślą o alergikach i osobach z wrażliwą skórą. Ładowana od frontu. Szerokość pralki: 59.8 cm, głębokość: 55 cm, wysokość: 84.8 cm. Wsad: 6 kg a objętość bębna 42 l.

Średnica drzwi pralki: 30 cm z kątem ich otwarcia 140 poziomów. Prędkość wirowania max: 1000 obr na min. Jest w klasie energetycznej A+++ (o 30 procent mniejsze zużycie energii w porównaniu do limitu klasy A).

Maksymalny poziom hałasu emitowany przez tą pralkę w trakcie prania dla typowego programu osiąga wartość 57 dB. Natomiast poziom hałasu w trakcie cyklu wirowania przy najwyższych obrotach wynosi 73 dB.

Roczne zużycie wody przy założeniu 220 cykli prania w programach charakterystycznych dla dzianin bawełnianych to około 10560 l (48 l na proces). Pralka posiada w pełni elektroniczne sterowanie przy pomocy jednego pokrętła dla wszystkich programów i wyświetlane informacje.

o przebiegu programu, temperaturze, obrotach wirowania, czasie do końca prania. Funkcja VarioPerfect daje wybór jednej z dwóch opcji prania: TimePerfect, która skraca czas programu albo EcoPerfect, która znacząco ogranicza zużycie energii i obu opcji można wykorzystać w większości programów....

Podobne produkty w kategorii Pralki