Bosch WAN20140PL Ocena produktu:

od 1599,00 PLN

oszczędzasz do 8%

 • Producent: Bosch
 • Kategoria: Pralki
 • Klasa energetyczna: A
 • Sposób ładowania: front
 • Wyświetlacz elektroniczny: tak
 • Wysokość: 84 cm
 • Szerokość: 60 cm
 • Głębokość: 55 cm
 • Prędkość wirowania: 1000 obr/min
 • Automatyka wagowa: tak
 • Wsad: 7 kg
 • Poziom hałasu: 55 dB
 • Kolor: biały
Oferty (3)
Opis produktu
Wybrane atrybutyKlasa energetyczna A+++
prędkość obrotowa [obr/min] 1000
Wsad [kg] 7
rozmiary GxSxW [cm] 55 x 60 x 84,9 cm
Woda Plus

Do płukania wykorzystywana jest pokaźniejsza przeważnie ilość wody, co pozwala z unikatową precyzją pousuwać z tkanin resztki potencjalnie alergennego detergentu i wszystkich potencjalnych smug, a także zabrudzeń.


EcoPerfect

Funkcja zezwalająca na minimalizację zużycia energii elektrycznej kosztem wydłużenia czasu trwania programu. Pozwala nie tylko radować się świadomością działania na rzecz ochrony środowiska, ale i stanowczo zniżyć rachunki za energię elektryczną - a wszystko to przy niezmiennie genialnych rezultatach samego prania.


Automatyka wagowa

Pralka wyekwipowana jest w nowoczesny system sterowania, który - na podstawie wskazań sensorów oceniających wagę i wielkość ładunku - na bieżąco reguluje czas prania, a także liczba zużywanej wody. Pozwala na optymalizację wyników prania, a także obfite oszczędności wody i energii.


AntiVibration Design

postępowy system stabilizacji, pozwalający na stanowczą redukcję drgań i hałasu choćby przy najwyższej szybkości wirowania. Stanowczo polepsza komfort użytkowania pralki.


Opóźnienie rozpoczęcia programu

Dzięki tej funkcji rozpoczęcie prania może zostać przesunięte na później. Możesz sam wybrać czas rozpoczęcia cyklu, żeby móc rozładować urządzenie, tak aby nie przeszkadzało to w innych obowiązkach. Nie musisz przystosowywać Twojego planu dnia do pralki, niech pralka przystosuje się do Ciebie.


Kontrola ilości Piany

progresywne sensory zainstalowane w pralce rozpoznają zbyt dużą ilość piany, jej nadmiar automatycznie powtarza cykl płukania aż do uzyskania najkorzystniejszego efektu.


Koszule/Bluzy

nieprzeciętny program do prania często noszonych bluz i koszul. Zmniejszona prędkość wirowania i skrócony czas prania pozwoli uzyskać najkorzystniejsze rezultaty.


Mix

wyjątkowo przydatny program gdy nie masz czasu na uprzednią segregację swojej odzieży.


Wełna/pranie ręczne

Dzięki słusznemu doborowi parametrów pracy zezwala na uzyskanie nieprzeciętnych rezultatów przy zachowaniu cechy delikatnej wełny.


Delikatne

Specjalny program dedykowany do damskiej delikatnej bielizny.Dzięki stosownemu doborowi parametrów pracy umożliwia uzyskanie znakomitych rezultatów przy zachowaniu właściwości poszczególnych tworzyw.


Active Water

Oszczędza wodę i tnie koszty dzięki dwustopniowemu czujnikowi, który rozpoznaje liczba prania w bębnie.


AntiVibration Design

Dzięki nowoczesnemu silnikowi EcoSilence Drive, zamkniętemu w hermetycznej obudowie, nasza pralka jest wyjątkowo cicha - izolacja silnika oraz oraz amortyzator, który działa jak tłumik w samochodzie, zagwarantuje dodatkowe wyciszenie. Amortyzator i specjalne wytłoczenia AntiVibration na ścianach bocznych pralki eliminują wibracje powstające przy wirowaniu.


Zielona technologia - EcoSilence Drive

Pralki Bosch z napędem EcoSilence Drive™ wyznaczają nowe standardy wydajności energetycznej. Bezszczotkowy napęd nie wytwarza drgań, które hamowałyby jego pracę, tak więc silnik EcoDrive może użyć pełnię swej mocy do napędu pralki, bez żadnych strat energii. Urządzenia z takim silnikiem są wyjątkowo ciche i stabilne, nawet przy maksymalnym załadunku.


VarioPerfect. Oszczędzaj czas albo energię.

Bosch w każdym detalu: dzięki funkcji VarioPerfect możesz skrócić albo wydłużyć program prania oszczędzając czas lub energię. Progresywny system umożliwi Ci jeszcze komfortowojsze pranie. Rekord prędkości pobijesz włączając opcję TimePerfect - skracając czas prania nawet o 65%. Oszczędność do 50% energii zyskasz stosując opcję EcoPerfect - broniąc przy tym środowisko naturalne. Za każdym razem osiągniesz idealną czystość prania w najwyższej klasie wydajności z gwarancją 100% jakości.


Start/Pauza z opcją dołożenia prania

Zapomniałeś o koszulce, jeansach, a może skarpetce? Przycisk Start / Pauza pozwala na dokładanie rzeczy do bębna w każdym momencie, jeśli tylko cykl prania na to pozwali.


Grzałka niklowo-cynkowa

Dłuższe niezawodne życie naszej pralki zapewnia także progresywna niklowo-cynkowa grzałka, która efektywnie i stanowczo ogranicza osadzanie się kamienia, dzięki temu możesz cieszyć się efektywnym urządzeniem poprzez lata.


Nocne pranie

Dla wszelkich zabieganych pralki Bosch zostały wyposażone w specjalny program nocny. Pralka pierze pokaźnie ciszej, by nie zakłócać snu domowników, a efekt prania i tak pozostaje świetny.


Program AntyAlergia

Program AntyAlergia przypasowany jest do potrzeb użytkowników ze skłonnością do alergii oraz dla osób o wrażliwej skórze. Zwiększona liczba wody, dopełniające cykle płukania i podwyższona do 60? C temperatura sprawiają, że po detergentach nie będzie śladu!


Program Super niedługi 15/30

Jeśli chcesz przeprać lekko zabrudzone ubrania, np. Koszulkę noszoną poprzez jeden dzień, włącz program Super niedługi. Daj naszej pralce 15 minut? w tym czasie wypierze, wypłucze i odwiruje Twoją odzież.


Oszczędność detergentu - mniejsze koszty

wykorzystanie w pralkach firmy Bosch zaworu kulowego, zapobiega stratom proszku, który nie jest wypłukiwany z wodą i może być w pełni użyty do procesu prania. To zdecydowana oszczędność detergentu czyli ulga dla Twojego portfela.


Aqua Stop

w dodatku jeżeli system nie zadziała, producent zobowiązał się do pokrycia kosztów związanych z remontem nie tylko w Twoim domu, ale także u Twoich sąsiadów. Zobowiązanie jest objęte dożywotnią gwarancją.


Podobne produkty w kategorii Pralki