Candy G382DMS Ocena produktu:

od 1499,00 PLN

 • Producent: Candy
 • Kategoria: Pralki
 • Klasa energetyczna: A+++
 • Sposób ładowania: góra
 • Wyświetlacz elektroniczny: tak
 • Wysokość: 85 cm
 • Szerokość: 40 cm
 • Głębokość: 60 cm
 • Prędkość wirowania: 1200 obr/min
 • Automatyka wagowa: tak
 • Wsad: 8 kg
 • Poziom hałasu: 61 dB
 • Kolor: biały
Oferty (2)
Opis produktu

Pralka Candy CVST G382DM-S Wolnostojąca Linia: Vita Smart Głębokość: 60 cm Załadunek: 8 kg Klasa energetyczna: A+++ szybkość wirowania: 1200 obr/min Poziom hałasu pranie/wirowanie: 61/76 dB ekran + panel dotykowy NFC Mix Power System + finezyjne otwieranie Pozycjonowanie bębna Poznaj funkcje pralek Candy Klasa energetyczna A+++ Pralki Candy to oszczędność każdego dnia.

Dzięki najwyższej klasie sprawności energetycznej pralka zużywa znacznie mniej energii, dzięki temu oszczędzasz pieniądze! Mix Power System technika Mix Power System umożliwia usunięcie nieprzystępnych zabrudzeń w niskiej temperaturze.

dzięki temu pranie w 20°C pozwoli Ci uzyskać takie efekty, jak w przypadku prania w temperaturzez 40°C. Pierz nawet najistotniej finezyjne tkaniny z gwarancją perfekcyjnych rezultatów. Mix Power System rozpuszcza detergent w wodzie, a następnie wtryskuje go do bębna bezpośrednio na ubrania.

Detergent lepiej wnika w dzianiny, wydajniej usuwa nawet silne zabrudzenia, a proszek nie pozostaje na ubraniach, co jest perfekcyjną zaletą przypadku alergików. Smart Touch technologia Smart Touch to niezastąpiony asystent, który pozwoli Ci sterować urządzeniem za pomocą smartfona albo tabletu.

Pobierz na swój smartfon z Androidem i funkcją NFC aplikację Candy simply-Fi. Z poziomu telefonu twórz swoje własne programy prania, steruj głosem i na bieżąco nadzoruj pracę urządzenia. ASYSTENT STEROWANIA GŁOSEM Zbliż telefon do pralki i powiedz co chcesz uprać.

Pralka sama zaproponuje odpowiedni program i temperaturę w zależności od rodzaju dzianiny, stopnia zabrudzenia, a także koloru. INTELIGENTNY MONITORING PRALKI Pralka sama powiadomi Cię o konieczności wyczyszczenia filtra, włączenia programu samoczyszczenia lub programu diagnozującego stan głównych komponentów pralki.

FUNKCJA „MOJE STATYSTYKI" Dzięki tej funkcji dowiesz się, których programów używasz typowo, ile energii zużywasz, a także ile czasu przeznaczasz na pranie. PERSONALIZOWANE PROGRAMY Możesz sam stworzyć program perfekcyjnie dobrany do Twoich potrzeb, samemu dobrać parametry prania, prędkość wirowania oraz poziom zabrudzenia dzianin.

KG Detector KG Detector to wyjątkowa technika, która samoczynnie dopasowuje zużycie wody i energii do ilości ubrań w bębnie. Dzięki temu choćby w modelu o obszerności 10 kg możesz prać niewiele znaczące ilości tkanin i mieć pewność, iż nie nadwyrężysz swego domowego budżetu.

Już dzisiaj zadbaj o swoje rachunki i o środowisko. Program szybki Programy szybkie to nadzwyczajne rozwiązanie dla wszystkich, którym wciąż brakuje czasu. Wybierz jeden z trzech superszybkich programów prania, który choćby w kilkanaście minut odświeży Twoje ubrania.

Oszczędzaj czas, energię i ciesz się najkorzystniejszymi rezultatami. Program do prania wełny Program do prania wełny daje Ci gwarancję bezpieczeństwa - dzięki niemu zatroszczysz się o najszczególniej subtelne dzianiny, takie jak wełna, jedwab czy kaszmi...

Podobne produkty w kategorii Pralki