Electrolux EW8F328SP Ocena produktu:

od 1804,10 PLN

oszczędzasz do 16%

  • Producent: Electrolux
  • Kategoria: Pralki
  • Sposób ładowania: góra
Oferty (3)
Opis produktu

Pielęgnacja każdego włókna, bez względu na liczbę prań. Niebieskiprzedstawia wnikanie płynu zmiękczającego w tkaninę. UltraCare UltraCare System UltraCare zapewnia wyśmienite rezultaty już w temperaturze 30 poziomów.

Dzięki aktywacji płynu zmiękczającego i detergentu w specjalnej komorze przed dodaniem ich do prania, są one lepiej rozprowadzone i docierają głębiej do każdego włókna. UltraWash UltraWash specyficzny program UltraWash lepsze rezultaty czyszczenia, gwarantując tym samym maksymalną ochronę w 59 minut.

Bez kompromisów jeśli chodzi o zużycie energii. Przy tak krótkim procesu, Twoje ubrania są dokładnie,delikatnie wyprane, oszczędzając energię. Zachowując idealną jakość Twoich ubrań na dłużej. SteamCare SteamCare SteamCare - zmniejszyć zagniecenia sięgamy po żelazko.

System SteamCare kończy każde pranie cyklem parowym. Dzięki temu ubrania są gładsze bez potrzeby prasowania. FreshScent FreshScent Nie pierz-odświeżaj. Niektóre raeczy nie wymagają pełnego prania, lecz wyłącznie prędkiego odświeżenia.

System FreshScent pozwala wydajnie odświeżyć odzież dzięki połączeniu świeżego zapachu i finezyjnego działania pary. Wpływa to na wydłużenie żywotności ubrań dzięki ograniczeniu zbędnego prania przy jednoczesnym zapewnieniu ich rewelacyjnego wyglądu i zapachu SensiCare SensiCare System SensiCare dostosowuje czas, liczba wody i energii do wielkości ładunku, żeby ubrania nie prały się zbyt długo.

dzięki temu zachowują nadzwyczajny wygląd i miękkość na dlużej SoftPlus SoftPlus Płyn zmiękczający jest wymieszany z wodą przed wprowadzeniem do bębna oraz równomiernie rozprowadzony po całym praniu, przez co w chwili kontaktu z ubraniami dociera wgłąb włokien zapewniając im ochronę i świeży zapach na dłużej.

Pralka PerfectCare EW8F328SP z systemem UltraCare Pielęgnacja każdego włókna, bez względu na liczbę prań. Pralka wyekwipowana została w mnóstwo postępowych systemów, które nie tylko dbają o ubrania,również o środowisko naturalne.

Takie parametry jak przypasowanie prania do wielkości załadunku czy rekomendacja Woolmark Blue sprawia, że w pralce możesz wyprać całą Twoją szafę od najdelikatniejszych dzianin do rutynowych ciuchów. Płyn zmiękczający mieszany jest z wodą przed wprowadzeniem do bębna oraz równomiernie rozprowadzony po całym praniu, dzięki czemu dociera on wgłąb włókien, gwarantując im ochronę i świeży aromat na dłużej.

Pralka pierze z szybkością do 1200 obrotów na minutę, charakteryzuje ją wysoka kategoria energetyczna A+++. Poznaj wszystkie modele pralek PerfectCare: PerfectCare 600 SensiCare PerfectCare 700 SensiCare SteamCare PerfectCare 800 SensiCare SteamCare UltraCare PerfectCare 900 SensiCare SteamCare UltraCare ColourCare Ubrania wyglądają jak nowe 2 razy dłużej* zobacz, jak zadbać o swoje ukochane ubrania.

Dzięki bezprecedensowym systemowi SensiCare dzisiaj to osiągalne. Pralki Electrolux PerfectCare samoczynnie do...

Podobne produkty w kategorii Pralki