Indesit TWD61253 Ocena produktu:

od 999,00 PLN

oszczędzasz do 23%

 • Producent: Indesit
 • Kategoria: Pralki
 • Klasa energetyczna: A+++
 • Sposób ładowania: góra
 • Wyświetlacz elektroniczny: tak
 • Wysokość: 90 cm
 • Szerokość: 40 cm
 • Głębokość: 60 cm
 • Prędkość wirowania: 1200 obr/min
 • Automatyka wagowa: tak
 • Wsad: 6 kg
 • Poziom hałasu: 59 dB
Oferty (5)
Opis produktu

Pralka Indesit Pralka INDESIT BTWD61253S o szerokości 40 cm i głębokości 60 cm w klasie energetycznej A+++. Urządzenie ma regulację prędkości obrotowej oraz opcję Energysaver. Maksymalna prędkość wirowania wynosi 1200 obr/min.

Roczne zużycie wody wynosi 8500 litrów, a energii 153 kWh. Regulacja szybkości obrotowej Każdy cykl prania w pralce INDESIT BTWD61253S ma zdefiniowaną prędkość wirowania. Możesz ją jednak zredukować i przystosować do swoich potrzeb.

Opcja - dopełniające płukanie Po wybraniu tej opcji powiększa się efektywność płukania pralki INDESIT BTWD61253S, zapewniając stosowne usunięcie detergentu. Opcja ta jest niezwykle przydatna dla skóry wrażliwej.

Opcja prania intensywnego Z tej opcji należy korzystać w trakcie korzystania z odplamiaczy i wybielaczy na bazie aktywnego tlenu. Zoptymalizuje ona działanie środka użytego do osiągnięcia najlepszej jakości prania i wyższej efektywności usuwania plam w pralce INDESIT BTWD61253S.

Pranie wstępne wspaniały do usuwania uporczywych plam albo potężnie zabrudzonej odzieży w pralce INDESIT BTWD61253S (brudnej od piasku czy również ziarnistego brudu). Eco-Bawełniane Specjalny program w pralce INDESIT BTWD61253S do efektywnego prania tkanin bawełnianych przy małym zużyciu energii i wody.

doskonałe rozwiązanie dla tych, dla których ważna jest ochrona środowiska. Wełna 20°C dzisiaj wszystkie ubrania z wełny możesz prać przy pomocy programu Wełna, nawet te oznaczone etykietą „tylko pranie ręczne" w pralce INDESIT BTWD61253S.

Aby uzyskać najkorzystniejsze wyniki, używaj specjalnych detergentów. Delikatne Program Delikantne w pralce INDESIT BTWD61253S do prania bardzo delikatnych rzeczy, takich jak jedwab, delikatna wiskoza lub materiały syntetyczne.

Najlepiej przed praniem obrócić ubranie na lewą stronę. Kolorowe Od lekko do normalnie zabrudzonych dzianin bawełnianych, plastikowych lub ich mieszanych, także tych delikatnych w pralce INDESIT BTWD61253S.

syntetyczne Program w pralce INDESIT BTWD61253S do lekko zabrudzonych tkanin produkowanych z włókien plastikowych albo mieszanek bawełny z syntetykami, które pomagają zachować barwy dzięki cyklowi prania w niskiej temperaturze.

Bawełniane teraz możesz szybko wyprać lekko zabrudzone ubrania w 30 minut w temperaturze 30 °C w pralce INDESIT BTWD61253S, oszczędzając czas i energię. Wyśmienite rozwiązanie do prania lekko zabrudzonej odzieży.

Opcja EnergySaver Funkcja w pralce INDESIT BTWD61253S oszczędza energię, nie podgrzewając wody wykorzystywanej do prania - co jest dobre jednocześnie dla środowiska naturalnego, jak i domowego budżetu (niższe rachunki za energię), a równocześnie zagwarantuje idealne rezultaty końcowe, dzięki zmiennym ruchom bębna i zaimplementowaniu płynnego detergentu.

Cykle prania szybkiego Musisz zrobić pranie i nie masz na to czasu. Pralka INDESIT BTWD61253S ma na to rozwiązanie. Starczy, iż wybierzesz jeden z pięciu programów szybk...

Podobne produkty w kategorii Pralki