Samsung WF60F4EFW0W Ocena produktu:

od 1199,99 PLN

oszczędzasz do 8%

 • Producent: Samsung
 • Kategoria: Pralki
 • Klasa energetyczna: A+++
 • Sposób ładowania: front
 • Wyświetlacz elektroniczny: tak
 • Wysokość: 85 cm
 • Szerokość: 60 cm
 • Głębokość: 40 cm
 • Prędkość wirowania: 1000 obr/min
 • Automatyka wagowa: tak
 • Wsad: 6 kg
 • Poziom hałasu: 61 dB
 • Kolor: biały
Oferty (2)
Opis produktu

wybrane parametry wygoda Prosta obsługa pralka na lata PORÓWNAJ PRODUKTY warto wiedzieć wybrane parametry EcoBubble™ efektywne usuwanie zabrudzeń choćby w niskiej temperaturze. Bęben Diamond Opływowy zarys bębna Diamond oraz specjalnie wyprofilowane otwory to większa ochrona ubrań.

Design Crystal Gloss™ Białe drzwi, a także kryształowe pokrętło wyboru programów. Smart Check To system wykrywania i diagnostyki problemów, z podpowiedziami przystępnych rozwiązań. Blokada rodzicielska Funkcja zapobiega przypadkową zmianę ustawień i programów w trakcie pracy pralki.

Najwyższa klasa energetyczna A+++ Ta klasa, to pewność niewielkiego zużycia prądu i niskich rachunków. WEJDŹ DO ŚWIATA ECOBUBBLE™ EcoBubble™. Produktywne pranie nawet w niskiej temperaturze technologia EcoBubble™ zrewolucjonizowała cykl prania dzięki dynamicznej pianie, która skutecznie usuwa zabrudzenia choćby w niskiej temperaturze.

również oszczędność energii i ochronę tkanin.* * Dowiedz się więcej na www.ecobubble.samsung.pl. Sprawne pranie w niskiej temperaturze Generator EcoBubble™ łączy detergent, wodę i powietrze w intensywną pianę, która rozpuszcza zabrudzenia już na początku prania.

Ochrona tkanin aktywna piana wydajnie eliminuje zabrudzenia w niskiej temperaturze nie niszcząc subtelnych tkanin. Energooszczędność Pranie przeprowadzone w niższej temperaturze zużywa mniej energii potrzebnej do podgrzania wody.

Pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka Dzięki łatwości wypłukania intensywnej piany, resztki detergentu nie pozostają na ubraniach, chroniąc wrażliwą skórę dziecka. Przyjemność używania Bęben Diamond.

Dba o finezyjne tkaniny Pralka posiada specjalnie wyprofilowany bęben Diamond Drum, o zmniejszonych otworach. Dzięki czemu dzianiny są bardziej bronione przed uszkodzeniami. Świetne warunki do prania nawet najdelikatniejszych tkanin.

Smart Check. Inteligentne wsparcie dla Twojej wygody Smart Check to funkcja, która pomaga rozpoznać i rozwiązać problemy związane z niepoprawną pracą pralki. Diagnozuje wszelkiego typu usterki, po czym dostarcza prędkie i przystępne rozwiązania bez konieczności wzywania specjalisty.

wygodne rozwiązanie. Ustaw czas zakończenia prania Zakończenie procesu prania możesz opóźnić od 3 do 19 godzin (w godzinnych odstępach) w zależności od Twoich potrzeb. W ten sposób unikniesz pozostawienia wilgotnych ciuchów w pralce, gdy nie masz możliwości wyciągnięcia prania tuż po jego zakończeniu.

zestaw programów. Dostosowane do potrzeb Pralka posiada 12 programów prania i tryby uzupełniające, dzięki którym możesz ustawić świetne warunki dla dowolnego załadunku – także bardzo subtelnych tkanin lub mocno zabrudzonych ciuchów.

przystępne programy to m.in.: Pranie Super Eco, Kurtki / Płaszcze, Bawełna czy Dziecięce. Uzupełniające cykle płukania w trakcie prania pozwolą Ci pozbyć się każdego brudu, a także nadmiernej ilości detergentu. Samoczynny wybór parametrów prania.

Fuzzy Logic Syst...

Podobne produkty w kategorii Pralki