Whirlpool TDLR 60212 Ocena produktu:

od 1199,00 PLN

 • Producent: Whirlpool
 • Kategoria: Pralki
 • Klasa energetyczna: A+++
 • Sposób ładowania: góra
 • Wyświetlacz elektroniczny: tak
 • Wysokość: 90 cm
 • Szerokość: 40 cm
 • Głębokość: 60 cm
 • Prędkość wirowania: 1200 obr/min
 • Wsad: 6 kg
 • Poziom hałasu: 59 dB
Oferty (2)
Opis produktu

Specjalnie dla Ciebie pralka TDLR60212 posiada: Maksymalna pojemność: 6kg dobór dla tych, którzy piorą solo lub rzadko. Prędkość obrotowa: 1200 obr/min Pranie świetnie odwirowane. Efekt może zawrócić w głowie.

Program ''prędkie pranie - 30 minut'' świetny efekt odświeżania odzieży w ultra niedługim czasie. Klasa energetyczna A+++ Sposób na ochronę środowiska i zmniejszenie rachunków za energię elektryczną.

technika 6. Zmysł Gwarancja najkorzystniejszych rezultatów prania. Fresh Care Utrzymuje świeżość dzianin do 6 godzin po zakończeniu procesu prania. Wave Motion Asymetryczne ruchy bębna sprawią, iż włókna tkanin są precyzyjnie rozprowadzone i znacznie wydajniej wchłaniają środek piorący.

Kolorowe 15° Pierz wydajnie kolorowe tkaniny w temp. 15°. Opóźnienie startu Pranie odłóż na później. Drum Up Rozwiązanie, które usprawnia pranie. Soft Opening Łatwość wykorzystania w każdym detalu. Klasa energetyczna A+++ Zużywa aż o 30% energii mniej typowe urządzenia klasy A.

technologia 6. Zmysł Wybierz technologię, która myśli za Ciebie Poznaj innowacyjną technikę, która zaskakuje wspaniałymi rezultatami zawsze i pozwoli oszczędzić do 50% czasu, wody i energii elektrycznej.

Włóż do bębna pranie, wybierz program, a 6. Zmysł w pralce TDLR60212 automatycznie dobierze najkorzystniejsze ustawienia dla rodzaju , a także wielkości załadunku. Fresh Care Świeże pranie zaczeka na Ciebie Zachowuje świeżość ciuchów poprzez subtelne wirowanie po zakończeniu programu, aż do czasu otwarcia pralki.

Wave Motion Oczekuj najlepszych efektów Dla jeszcze lepszych efektów prania, włącz Wavemotion w pralce TDLR60212. Palka automatycznie wykona cykl obrotów, równomiernie rozkładając ubrania wewnątrz bębna, by detergent mógł lepiej dotrzeć do włókien i sprawniej doprać zabrudzenia.

Kolorowe 15° Zachowaj kolory na dłużej Funkcja Kolorowe 15 w pralce TDLR60212 pozwala produktywnie prać różnokolorowe materiały w jednym cyklu i to bez obaw o mieszanie się odcieni. Przekonaj się, że pranie w niskiej temperaturze może być bezpieczne i tak produktywne, jak w 40 poziomach Celsjusza!

Opóźnienie startu Pranie odłóż na później Dzięki funkcji ''Opóźnienie startu'' możesz ustawić wybrany program, żeby zaczynał się w najbardziej dogodnym dla Ciebie momencie - na przykład w nocy lub gdy obowiązuje niższa stawka za energię.

Drum Up Rozwiązanie, które ułatwia pranie Dzięki funkcji drum up pralka samoczynnie ustawi bęben w odpowiedniej pozycji po praniu bez zapotrzebowania manualnego przekręcania. Soft Opening Łatwość zastosowania w każdym detalu Soft Opening pozwala otworzyć bęben jednym dotknięciem, co niezaprzeczalnie upraszcza używanie jeżeli trzymasz w rękach pranie.

Klasa energetyczna A+++ Zmniejsz rachunki za prąd Pralka TDLR60212 zużywa do 30% mniej energii elektrycznej w kontraście do standardowych maszyn w klasie A, jednocześnie zachowując świetne efekty pracy....

Podobne produkty w kategorii Pralki