Bosch WVG30460 Ocena produktu:

od 2179,00 PLN

oszczędzasz do 19%

  • Producent: Bosch
  • Kategoria: Pralko-suszarki
  • Wysokość: 85 cm
  • Głębokość: 59 cm
  • Szerokość: 60 cm
  • Klasa energetyczna: A
  • Sterowanie: elektroniczne
  • Ilość programów: 15
  • Kolor: biały
Oferty (4)
Opis produktu

Jakość producenta Bosch Urządzenia uznanej firmy BOSCH są nie tylko przezroczyste i proste w obsłudze,zapewniają też najkorzystniejsze rezultaty, nie zapominając o oszczędności. Pralko-suszarka BOSCH WVG30460PL spełnia wszystkie standardy tej producenta.

To urządzenie ładowane od frontu, o szerokości 60 cm, z ponad 10 różnymi programami prania, zaopatrzone w silnik EcoSilence Drive™, z 10-letnią gwarancją, zapewniający cichą pracę i trwałość. Przychylna alergikom Pralka zezwala na pranie w programie AntyAlergia, nagrodzonym Znakiem Jakości Fundacji ECARF.

Jest to wspaniałe rozwiązanie, które przez specjalnie opracowany cykl prania, dłuższe wystawianie ciuchów na działanie temperatury i dodatkowy etap płukania, redukuje pozostałości alergenów do absolutnego minimum, z zachowaniem dbałości o tkaniny.

ponadto ma program HygienaPlus - jedyny taki program do prania ze wstępnym suszeniem w wysokiej temperaturze, który zabija bakterie. Mniejsze zużycie energii Pralko-suszarka BOSCH WVG30460PL w swojej klasie energetycznej A ma przeciętne zużycie energii na pranie i suszenie 4,76 kWh, zużycie wody na pranie i suszenie 103 l w programie bawełna 60.

A dzięki technice ActiveWater Plus™ czujnik dobiera precyzyjną ilość wody w zależności od typu dzianiny i ilości prania umieszczonego w pralce. Dwa programu suszenia Pralka pomieści aż 7 kg brudnej odzieży, w suszarce natomiast możemy wysuszyć do 4 kg ciuchów.

BOSCH WVG30460PL proponuje dwa program specjalny suszenia: Suszenie delikatne, Suszenie aktywne. Wygodny przycisk Start/Pauza umożliwia dokładanie rzeczy do bębna w każdym momencie, jeśli tylko proces prania na to pozwala.

bardzo prosta w obsłudze Pralko-suszarka BOSCH WVG30460PL przy całym swym bogactwie funkcji jest nieskomplikowana w obsłudze. Duży ekran LED ze wskaźnikiem przebiegu programu, wyborem temperatury, maksymalnych obrotów, pozostałego czasu i opóźnienia końca pracy 24 h oraz informacją o zalecanym maksymalnym załadunku....

Podobne produkty w kategorii Pralko-suszarki