• Producent: CTEK
  • Kategoria: Prostowniki5 LAT GWARANCJI


Ładowarka MXS 5.0 TEST & CHARGE
to połączenie innowacyjnej technologicznie ładowarki i akumulatorów, wyekwipowane w sterowanie mikroprocesorowe z testerem akumulatora i alternatora, stanowiąc najwyższe osiągnięcie w dziedzinie testowania, ładowania i obsługi technicznej akumulatorów.

CTEK MXS 5.0 Test and Charge zapewnia rewelacyjna obsługę akumulatorów o objętości od 1,2 Ah do 110 Ah. Ładowarka ta rozwiązuje niemało problemów z akumulatorami, a jej funkcje obejmują zastrzeżona technologie automatycznego odsiarczania i jedyna w swoim rodzaju funkcje regeneracji, która pozwala przywrócić do stanu gotowości do pracy głęboko rozładowane akumulatory z rozwarstwionym elektrolitem. Zastrzeżona funkcja konserwacyjnego ładowania podtrzymujaco - impulsowego sprawia, ze ładowarka stanowi rewelacyjne rozwiązanie w przypadku zapotrzebowania na długookresowe ładowanie podtrzymujące.

Testowanie? trzy proste w użyciu programy do testowania napięcia akumulatora, mocy rozruchowej oraz sprawności alternatora zapewniają możliwość uzyskania pełnego obrazu efektywności akumulatora i układu ładowania pojazdu. Ładowarka MXS 5.0 TEST & CHARGE jest przystępna i bezpieczna w obsłudze, broni układy elektroniczne pojazdu, nie sprawia iskrzenia, posiada zabezpieczenie przed odwróceniem biegunowości i zwarciami. Ładowarka MXS 5.0 TEST & CHARGE posiada 5-letnia gwarancje.

COLD/AGM: Opcja ładowania w okresie zimowym i akumulatorów

RECOND: Regeneracja akumulatorów znajdujących się w stanie głębokiego rozładowania

BATTERY: Funkcja testowania napięcia akumulatora

START POWER: Funkcja testowania mocy rozruchowej akumulatora

ALTERNATOR: Funkcja testowania sprawnosci ładowania akumulatora przez alternatorDobierz prostownik:Obsługiwane tryby ładowania:
1) Odsiarczanie
2) Miękki start
3) Ładowanie zasadnicze
4) Absorpcja
5) Analiza
6) Regeneracja
7) Konserwacja płynna
8) Konserwacja impulsowa


Podobne produkty w kategorii Prostowniki