• Producent: Duramaxx
  • Kategoria: Przyczepki rowerowe

Koniec z dźwiganiem. Dzięki przyczepce rowerowej Duramaxx Big-Black-Mike załadujesz błyskawicznie i bezpiecznie cały sprzęt na kolejną wyprawę rowerową. Koc piknikowy, torba chłodząca na całodzienną wyprawę w gorące dni, ubranie na przebranie czy też kosmetyczka na dłuższą wyprawę rowerową - to wszystko pomieści się w dużej skrzyni transportowej o pojemności 70 l, a czarna plandeka, odporna na warunki atmosferyczne, będzie stanowić ochronę przed wilgocią.

Maksymalna nośność przyczepki to 40 kg, dzięki czemu można na nią załadować większe ładunki; jest ona przy tym stabilna i nie wytwarza zagrożenia podczas jazdy, a zwłaszcza hamowania. Przyczepka rowerowa Big-Black-Mike jestbardzo funkcjonalna podczas zakupów.

Na jej wytrzymałym metalowym stelażu można umieścić do dwóch skrzynek z napojami i przetransportować bez wysiłku do domu. Przyczepkę można również odłączyć od roweru i używać jako wózek ręczny - wysoki dyszel ze sprzęgiem kulowym momentalny montaż.

Uchwyty znajdują się na poręcznej wysokości do ciągnięcia wózka, a montowana nóżka zapewnia bezpieczne odstawienie przyczepki Duramaxx na bruku, żwirze albo łące. Big-Black-Mike porusza się na dwóch 16-calowych oponach pompowanych powietrzem, które można szybko montować i demontować przy pomocy dźwigni zapadkowej.

użyteczne zaworki samochodowe nietrudne napompowanie ogumienia pneumatycznego na stacjach benzynowych albo w sklepach rowerowych; istnieje też możliwość pompowania typowymi pompkami. Gruby profil opon gwarantuje stabilność toru jazdy na każdym podłożu.

dostępne kolory: czarny, niebieski.

Podobne produkty w kategorii Przyczepki rowerowe