Dermacol Invisible Fixing Powder - Sypki puder fixujący Natural, 13 g (85950856) Ocena produktu:

od 31,99 PLN

oszczędzasz do 15%

  • Producent: Dermacol
  • Kategoria: Pudry
  • Postać: sypki
  • Działanie: matujące
Oferty (3)
Opis produktu

Czy znacie historię powstania rewelacyjnie kryjących podkładów oraz innych upiększających kosmetyków do ciała? Jeśli nie, to właśnie wam ją przybliżymy. Cały początek ich można wiązać z rozwojem kinematografii na świecie.

A skoro na świecie, to oczywiście w Hollywood. Tak więc w latach 60.XX wieku grupa ekspertów pracujących w hollywoodzkich studiach filmowych zaczęła poszukiwać kosmetyków, które pozwoliłyby efektownie wyglądać wszystkim aktorom, a z reguły aktorkom w filmach.

Chciano stworzyć z nich absolutne ikony, idoli idealnych w każdym calu. I udało się. Podjęto współpracę z dermatologami i wspólnie wyprodukowano pierwszy podkład kryjący. Producentem okazała się kultowa teraz producent Dermacol.

Dermacol dzisiaj oferuje nie tylko podkłady kryjące Ich oferta opiewa dzisiaj na kosmetyki którymi kompleksowo można się upiększyć. Z resztą – spójrz wyłącznie na naszą ofertę. W naszym sklepie wyszukasz cała paletę podkładów – jednocześnie tych niezwykle prawidłowo kryjących jak i lżejszych, to wszystko do rozmaitych typów cery i w różnych odcieniach.

Do podkładu można dobrać sobie także znakomity puder który utrwali nasz makijaż. Tutaj także oferta jest wyjątkowo szeroka i przypasowana do indywidualnych potrzeb każdej Pani. Do tego wszelkiego kolorowe lakiery do paznokcie – za każdym razem w najmodniejszych odcieniach oraz balsamy do ciała, kremy i sporo innych.

U nas każda Pani wynajdzie coś specjalnego dla siebie. Każda Pani kochająca świetnie wyglądać będzie mogła zrobić satysfakcjonujące ją zakupy. Dodatkowym plusem naszej perfumerii jest to, że wszystkie Kosmetyki Dermacol przystępne są w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Może niektórym wydawać się to podejrzane, lecz zapewniamy – jesteśmy firmą rzetelną i posiadamy w swych zasobach tylko oryginalne kosmetyki. Niższe ceny związane są z tym, iż nie posiadamy sklepu tak zwanego stacjonarnego.

Już teraz zapraszamy wszystkie panie na zakupy. W ten wiosenny czas przyda się nie tylko odświeżenie garderoby, ale także odświeżenie kosmetyczki, być może zastrzeżonie także jakiegoś nowego rodzaju makijażu?

Podobne produkty w kategorii Pudry