• Producent: Trefl
  • Kategoria: Puzzle
  • Rodzaj: tradycyjne
  • Bohater: Myszka Minnie
Podwójna radość układania! Puzzle 2w1 "Hobby Minnie" to dwie układanki różnej wielkości z obrazkami ukazującymi bohaterów filmu animowanego Disneya. Zestaw wyśmienicie spełnia oczekiwania rodzeństwa - każdy ułoży swój ulubiony obrazek nawet w tym samym czasie. Różnorodna ilość komponentów pozwala na zabawę równocześnie młodszym, jak i nieco starszym dzieciom. Dodatkowym urozmaiceniem zabawy są karty memo z postaciami bajki.

Puzzle przyjazne dziecku!

Do produkcji puzzli użyliśmy naturalnych farb spożywczych i płótnowanego papieru eliminującego odbijanie światła, co gwarantuje bezpieczeństwo i radość zabawy.

Zawartość pudełka:

1 układanka 48 elementów
1 układanka 30 komponentów
24 karty memoPodwójna radość układania! Puzzle 2w1 "Hobby Minnie" to dwie układanki najróżniejszej wielkości z obrazkami ukazującymi bohaterów filmu animowanego Disneya. Pakiet znakomicie spełnia oczekiwania rodzeństwa - każdy ułoży swój ulubiony obrazek nawet w tym samym czasie. Różnorodna liczba komponentów zezwala na zabawę jednocześnie młodszym, jak i nieco starszym dzieciom. Dodatkowym urozmaiceniem zabawy są karty memo z postaciami bajki.

Puzzle przyjazne dziecku!

Do produkcji puzzli użyliśmy ekologicznych farb spożywczych i płótnowanego papieru eliminującego odbijanie światła, co zagwarantuje bezpieczeństwo i radość zabawy.

Zawartość pudełka:

1 układanka 48 części
1 układanka 30 komponentów
24 karty memo

Kod paskowy: 5900511906059
Rok wydania: 2017
Kod wydawcy: 30254
Oprawa: Pudełko kartonowe
Format: 28.0x28.0cm
Głębokość (mm): 5
Waga: 0.52
Dział/Kategorie: Puzzle / konwencjonalne / 51-100 / Dla dzieci
Języki: polski
Wiek: 3-4 lata
Płeć: chłopiec, dziewczynka
Bohater: Myszka Miki i Przyjaciele
Grupa towarowa: Gra

Podobne produkty w kategorii Puzzle