• Producent: Edgard
  • Kategoria: Puzzle
  • Rodzaj: tradycyjne
  • Grupa wiekowa: 6+
Puzzle obserwacyjne Rycerze – pakiet aż 104 składników do układania dla dzieci od 6 lat – to fantastyczny sposób na pobudzanie wyobraźni, rozwijanie wrażliwości na otaczający świat i kształtowanie umiejętności konstruowania wypowiedzi na temat oglądanych ilustracji!
Ramka z elementami do wyszukania na ilustracji świetnie trenuje spostrzegawczość i koncentrację dziecka.
Puzzle wytwarzano z najwyższej jakości materiałów, a dopasowywanie składników wspaniale ćwiczy małą motorykę i wydajność palców.
spektakularna i bajecznie kolorowa ilustracja jest pełna szczegółów, zabawnych scenek i baśniowych stworów. Może być pretekstem do przybliżania dziecku wiadomości o dawnych obyczajach i życiu w czasach księżniczek i rycerzy. Jednocześnie, komponenty nawiązujące do baśni i legend stają się inspiracją do tworzenia niezwykłych opowieści.
Puzzle wytworzono kompletnie w Polsce, do współpracy zaproszono najkorzystniejszych polskich ilustratorów, materiały wybrano ze szczególną skrupulatnością i trosceą o bezpieczeństwo dzieci. Ergonomiczne opakowanie rewelacyjnie przedstawia się na półce i gwarantuje, że układanka nie zdekompletuje się podczas zabawy.
Do zestawu dołączono plakat XXL, który może służyć jako wzór do układania, lecz i perfekcyjna ozdoba dziecięcego pokoju.

Kod paskowy: 5907608646478
Autorzy: opracowanie zbiorowe
Wydanie: 1
Rok wydania: 2018
Kod wydawcy: 30542
Miejscowość: Warszawa
liczba stron: 1
Oprawa: Kartonowa
PKWiU: 58.11.19.0
Format: 18.5x18.5cm
Głębokość (mm): 66
Waga: 0.355
Dział/Kategorie: Puzzle / Edukacyjne
Języki: polski
Wiek: 5-7 lat
Płeć: chłopiec, dziewczynka
Grupa towarowa: Zabawki

Podobne produkty w kategorii Puzzle