Blaupunkt BP 3.0 FHD Ocena produktu:

od 339,00 PLN

oszczędzasz do 21%

  • Producent: Blaupunkt
  • Kategoria: Rejestratory samochodowe
  • Przekątna ekranu: 2.7 "
  • Nośnik: karta microSD
Oferty (2)
Opis produktu

BP3.0 videoREJESTRATOR
Urządzenie zastosowany moduł GPS, dzięki któremu osiągalna jest rejestracja przebiegu trasy, czas w jakim dany odcinek został pokonany i prędkość z jaką poruszał się pojazd. Dostępne na stronie www.blaupunkt.com oprogramowanie z szczególnie czytelnym interfejsem użytkownika, umożliwia późniejsze analizowanie zapisanego materiału. Zapisane dane są zsynchronizowane z nagraniem video co pozwala udokumentować kiedy, gdzie i z jaką szybkością poruszał się pojazd wyposażony w ten rejestrator.

BP 3.0 ma szerokokątny obiektyw 140 stopni, co umożliwia przechwycenie praktycznie całego widoku przed pojazdem. Zastosowany przetwornik CMOS o wartości 2 mega pikseli odpowiada za wysoką jakość i szczegółowość obrazu. Urządzenie nagrywa w standardzie Full HD i posiada 4 tryby rozdzielczości video: 1920x1080(30fps) / 1280x720(60fps) / 1280x720(30fps) / 640x480(30fps). Użytkownik dostaje do dyspozycji 2,7 ekran HD TFT LCD, na którym wyświetlany jest nagrywany materiał w czasie rzeczywistym. Może on również posłużyć do przeglądania nagrań archiwalnych.

Rejestrator ma funkcję nagrywania w pętli i możliwość ustawienia długości pliku w zakresie 1, 3 lub 5 minut. Dzięki temu, gdy na karcie pamięci zabraknie wolnego miejsca urządzenie samoczynnie wyeliminuje najstarsze zapisane pliki i zastąpi je aktualnym nagraniem. Aby zapobiec utracie ważnego fragmentu nagrania przystępna jest funkcja SOS, która broni dany plik przed samoczynnym skasowaniem. Plik zapisany w trybie SOS może zostać usunięty przez użytkownika podczas edycji materiału na komputerze. Ponadto urządzenie zaopatrzone jest w detektor przeciążenia, który w dodatku zabezpiecza nagrania przed skasowaniem podczas zderzenia lub kolizji. Dzięki funkcji monitorowania parkingu, możliwe jest rejestrowanie obrazu podczas postoju auta na parkingu. Do prawidłowej pracy urządzenia wymagane jest nieznaczne oświetlenie o wartości 1 LUX.

BP 3.0 ma funkcję detekcji ruchu, dzięki temu rejestrator włącza zapis tylko wtedy, gdy przed obiektywem rejestratora znajdzie się ruchomy obiekt. Funkcja ta może też posłużyć do włączania rejestratora. Oprócz tego przystępna jest opcja automatycznego włączania kamery w chwili włączenia zapłonu, warunkiem jest podłączony przewód zasilający. Realne jest też uruchamianie manualne za pomocą przycisku na obudowie. Po przełączeniu rejestratora w tryb aparatu można wykonywać fotografie o rozdzielczości 12M / 8M / 5M / 3M / 2M / 1.2M / VGA.

Rejestrator zaimplementowany mikrofon i głośnik, co zezwala na zapis nie tylko obrazurównież dźwięku w trakcie pracy urządzenia. Znajdujący się na bocznej ściance pokrywy slot kart micro SD obsługuje nośniki o maksymalnej pojemności 64 GB. Urządzenie zasilane jest poprzez gniazdo micro USB przy pomocy dostarczonej ładowarki samochodowej. Na obudowie znajduje się w dodatku gniazdo mini HDMI do przesyłania wysokiej jakości sygnału audio video do kompatybilnych zewnętrznych sprzętów.

Wraz z urządzeniem dostarczony jest uchwyt do zamocowania na przedniej szybie, ładowarka z długim kablem zezwalającym na dyskretny montaż, kabel USB, a także oprogramowanie do odczytu danych zapisanych przez moduł GPS.EAN: 4260275273134
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: BLAUPUNKT BP3.0FHD
Rozdzielczość: Full HD 1080p
liczba klatek na sekundę: 30
Kąt widzenia: 140 °
Mikrofon: Tak
Tryb nocny: Tak
Nagrywanie w pętli: Tak
Detekcja ruchu: Tak
GPS: Tak
Funkcje specjalne: - detektor przeciążenia- Monitorowanie parkingu- Wyświetlanie numeru tablicy rejestracyjnej
Przekątna ekranu: 2,7''
ekran dotykowy: Nie
Czytnik kart pamięci: Tak
wariant kart pamięci: microSD
standard pamięci SD / CF: SDXC
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: microUSB
Zasilanie: - wbudowany akumulator- Ładowanie poprzez port microUSB
Akcesoria w pakiecie: - Uchwyt do zamocowania na przedniej szybie- Ładowarka z długim kablem pozwalającym na dyskretny montaż - przewód USB oraz oprogramowanie do odczytu informacji zapisanych poprzez moduł GPS
Kolor: Czarny

Podobne produkty w kategorii Rejestratory samochodowe