Ferguson FHD170

chwilowy brak towaru

  • Producent: Ferguson
  • Kategoria: Rejestratory samochodowe
  • Przekątna ekranu: 2.7 "
  • Nośnik: karta microSD
  • Rozdzielczość: 1920 x 1080

Ferguson Eye Drive FHD170

videorejestrator samochodowy Ferguson Eye Drive FHD170 jest łatwą w obsłudze i wysokiej jakości kamerą samochodową, wykonującą zapis audio-wideo zdarzeń w trakcie jazdy. Rozdzielczość Full HD pozwala na rejestrowanie wszelkich istotnych szczegółów takich jak tablice rejestracyjne pojazdów uczestniczących w kolizjach drogowych. Pokazuje wyraźnie twarze kierowców i uczestników wypadku, co stanowi genialny materiał dowodowy w procesie ubezpieczeniowym. Poniżej porównanie jakości nagrania videorejestratora Ferguson z inną tanią kamerką.


Kamera ma tradycyjny i gustowny wygląd. Jej niepokaźne rozmiary pozwalają zamocować ją na przedniej szybie, a choćby ukryć ją za lusterkiem wstecznym. Rejestrator ma wysokiej rozdzielczości (1920x1080p) szerokokątny obiektyw. Użycie wyjątkowo czułej matrycy pozwala na nagrywanie wyraźnych filmów nawet w przypadku słabego oświetlenia.

Funkcja cyklicznego zapisu
Po wyczerpaniu się pamięci urządzenia najnowszy plik zapisywany jest na miejscu najstarszego, co zapobiega utracie aktualnych informacji. W sytuacji gdy chcemy w trakcie nagrywania sami zabezpieczyć fragment filmu przed jego nadpisaniem, że naciśniemy przycisk SOS umieszczony na obudowie.

Funkcja samoczynnego startu
Po uruchomieniu silnika samochodu urządzenie samoczynnie włącza się i zaczyna nagrywanie. Po wyłączeniu silnika samochodu rejestrator automatycznie zapisuje ostatni plik i wyłącza się.

Tryb parkingowy
Gdy urządzenie wyczuje wibracje nieruchomego pojazdu (np. Przy uderzeniu w trakcie parkowania), samoczynnie uruchomi się tryb parkingowy, a Ferguson Eye Drive FHD170 zapisze obraz i dźwięk ze zdarzenia.

Tryb poklatkowy
W trybie poklatkowym film nagrywany jest z prędkością 1 fotografie/sekundę, a odtwarzanie nagranego w ten sposób materiału następuje z szybkością 30 fotografii na sekundę. W ten sposób czas nagranego materiału może wzrosnąć nawet 30-krotnie! w sytuacji wykorzystania karty o objętości 8GB, czas charakterystycznego nagrania oscyluje ok. 1 godziny materiału. Przy użyciu funkcji filmu poklatkowego wzrasta on do 30 godzin! zastosowanie karty 32GB w tym trybie pozwala uzyskać nagranie całego tygodnia. W trybie poklatkowym można ekspresowo (z szybkością 30 klatek na sekundę) odtworzyć zarejestrowane nagrania, równocześnie zachowując ciągłość i klarowność zgromadzonego materiału.

zaimplementowany G-czujnik
W czasie podróży mogą nas spotkać przeróżne zdarzenia. G-sensor potrafi wykryć zdarzenie gwałtownego hamowania, stłuczki albo co najgorsze wypadku i automatycznie zabezpiecza przed nadpisaniem fragment filmu z tego zdarzenia.

Funkcja kamery internetowej
Kamera może być używana także jako kamerka internetowa - starczy podłączyć ją do komputera załączonym przewodem USBradować się kolejną funkcją wideorejestratora Ferguson Eye Drive FHD170.

Akcesoria
Rejestrator Ferguson Eye Drive FHD170 posiada w zestawie wszystkie potrzebne akcesoria: uchwyt samochodowy, ładowarkę samochodową oraz kabel USB.

Specyfikacja techniczna

- konwencjonalny i szykowny wygląd,
- Wysokiej rozdzielczości szerokokątny obiektyw,
- użycie wyjątkowo fotoczułego obiektywu zezwala na nagrywanie choćby w przypadku słabego oświetlenia,
- Rozdzielczość Full HD dla nagrań video (1920x1080p, 25 klatek),
- Maksymalna rozdzielczość zdjęć 5MP (2592x1944),
- ekran 2.7",
- Kąt widzenia 135°,
- zaimplementowany G-sensor,
- wbudowany mikrofon,
- Funkcja wykrywania ruchu,
- Funkcja 24h Parkingowa,
- Klawisz SOS prędkiego zabezpieczenia nagrania,
- automatyczne wyłączanie ekranu,
- Uchwyt samochodowy w zestawie,
- Ładowarka samochodowa w pakiecie,
- kabel USB w zestawie,
- Obsługa kart pamięci microSD do 64GB (ok. 560 min. Standardowego nagrania),
- Polskie menu.

Podobne produkty w kategorii Rejestratory samochodowe