Garett Road 6 GPS Ocena produktu:

od 519,00 PLN

  • Producent: Garett
  • Kategoria: Rejestratory samochodowe
  • Nośnik: karta microSD
Oferty (4)
Opis produktu

Kamera samochodowa nowej generacji

Kamery samochodowe stają się coraz bardziej potrzebnym wyposażeniem samochodów, nie tylko służbowych, ale także prywatnych. Rejestracja zdarzeń drogowych jest bowiem najlepszą metodą na wyodrębnionie sprawcy albo na udokumentowanie losowego wypadku. Ważne więc jest, by zapis wideo był jak najwyższej jakości. Za jakość naszej kamery samochodowej odpowiadają: optyka Sony IMX, układ NOVATEK i technika WDR. To dzięki tym atutom kamera umożliwia nagrywanie filmów w rozdzielczości Full HD i wykonywanie zdjęć w rozdzielczości 12 MP. O wysokiej klasie urządzenia świadczą także: czujka ruchu, G-czujnik, dwie kamery oraz zaimplementowany ekran.

wideo w jakości FULL HD, a także idealnej jakości fotografie

W kamerze zaimplementowana została optyka SONY IMX, a także chipset NOVATEK, co sprawia, że rejestrowane materiały są wysokiej jakości. Filmy nagrywane poprzez dwie kamery jednocześnie, w rozdzielczości Full HD (30 FPS) plus fotografie w rozdzielczości 12 MP będą wyśmienitym materiałem dokumentującym każde zdarzenie. Ruchome obiektywy w sporym stopniu upraszczają dobranie rejestrowanego obszaru do naszych potrzeb. Na filmy i fotografie można także nakładać własny tekst.

Dwie kamery, rejestrujące obraz z przodu i we wnętrzu pojazdu

Oprócz typowej przedniej kamery, urządzenie wyposażone jest w zastosowaną uzupełniającą kamerę, która rejestruje obraz z wnętrza pojazdu.

technologia WDR, szerokie pole widzenia

nawet wyprzedzający Cię pojazd w tunelu zostanie zarejestrowany w czytelnej jakości! Zadba o to równocześnie szerokokątny obiektyw, zezwalający na rejestrację przestrzeni nawet do 170° i technika WDR, korygująca na bieżąco oświetlenie w celu uzyskania stosownego obrazu.

Moduł WiFi


wbudowany moduł Wi-Fi zezwala na bezprzewodowy transfer zarejestrowanego materiału z kamery na wszelkie osiągalne urządzenia (notebook, tablet, telefon etc.). Taka opcja daje możliwość bezzwłocznego udostępnienia nagrań i zdjęć, tuż po ich wykonaniu.

zastosowany moduł GPS

Miejsce zdarzenia oraz szybkość zostaną automatycznie przypisane do nagrania lub zdjęcia. Wbudowany moduł GPS określa na bieżąco współrzędne geograficzne, a także kontroluje prędkość, z jaką porusza się Twój pojazd.

żeby wyświetlić nagranie ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi szybkości oraz geolokalizacji zalecamy wykorzystanie odtwarzacza Horson Player dostępnego w zakładce "Do pobrania".

Nagrywanie w pętli


Dla kamery samochodowej najważniejsza jest bieżąca chwila. Dlatego po prostu będzie zastępować najstarsze nagrania aktualnymi. Chronione będą tylko te, które zostaną zabezpieczone przed nadpisaniem. Tzw. Nagrywanie w pętli zapobiega sytuacjom, gdy przeładowana pamięć zapobiega dalszy zapis.

automatyczne rozpoczynanie nagrywania

W ogóle nie musisz pamiętać o włączaniu kamery samochodowej, ponieważ może ona samoczynnie uruchamiać się po przekręceniu kluczyka w stacyjce i automatycznie wyłączać się na postojach. Większa wygoda po prostu nie istnieje

Urządzenie nie wbudowanej baterii. Jest ono wyekwipowane w superkondensator, który w sytuacji utraty zasilania, poprzez kilka sekund dostarcza energii, umożliwiając bezpieczne wyłączenie urządzenia oraz zapis zarejestrowanych materiałów.

G-czujnik - samoczynny zapis w sytuacji kolizji oraz detektor ruchu

Zapis może włączyć się automatycznie, gdy zaimplementowany czujka ruchu zarejestruje przemieszczający się przed kamerą obiekt. W przypadku kolizji G-czujnik uruchomi zapis i jednocześnie nada nagraniu status ochrony przed automatycznym nadpisaniem.

Wykrywanie ruchu

Tryb wykrywania ruchu to tryb czuwania kamery. Gdy kamera jest podłączona do aktywnego zasilania, na postoju czujka ruchu nieustannie pilnuje przestrzeń i w sytuacji wykrycia przemieszczającego się obiektu kamera samoczynnie włączy zapis na ok. 1 minutę.

zastosowany mikrofon oraz głośnik

Dźwięki są ważną częścią zapisu i stanowią dopełnienie dokumentacji zdarzenia. Kamera zaimplementowany mikrofon i głośnik, który pozwala na odtworzenie nagrania wraz z dźwiękiem, bezpośrednio po zarejestrowaniu. Do funkcji, alertów oraz wygodnych, fizycznych przycisków kamery przypisane są także dźwięki systemowe.
Przydatne dopełniające funkcje

Urządzenie zostało wyposażone w takie przydatne funkcje, jak: przypomnienia o włączeniu świateł, a także przypomnienia o przerwach w trakcie jazdy. Multifunkcyjność kamery samochodowej sprawia, że jest ona prawdziwie progresywnym dopełnieniem każdego pojazdu.

Podobne produkty w kategorii Rejestratory samochodowe