• Producent: Garmin
  • Kategoria: Rejestratory samochodowe
  • Przekątna ekranu: 2 "
  • Nośnik: karta microSD

niewielka i dyskretna kamera samochodowa z funkcją GPS nieznaczna i nierzucająca się w oczy po zamontowaniu na przedniej szybie Wysokiej jakości 2.1-megapikselowa kamera rejestruje nagrania w rozdzielczości 1080p choćby przy słabym oświetleniu Ostrzeżenia przed kolizją i o opuszczeniu pasa ruchu1, a także ostrzeżenia przed kamerami na pilnującymi przejazd na czerwonym świetle i fotoradarami2.

Zawiera bezterminowe aktualizacje fotoradarów. Funkcja GPS i automatyczne wykrywanie zdarzeń (czujnik G) zezwalają na zapisanie pliku z nagraniem ukazującego czas i miejsce zdarzenia w sytuacji kolizji Zapisuje wysokiej jakości filmy w jakości HD o rozdzielczości 1080p Garmin Dash Cam 45 to przystępna w obsłudze kamera samochodowa z wyświetlaczem LCD o przekątnej 2,0" umożliwiająca nagrywanie filmów w jakości HD.

Dzięki wspaniałemu polu widzenia urządzenie pozwala uchwycić w kadrze całą drogę. Dodatkowo jest wyposażone w moduł GPS, dzięki temu rejestruje staranny czas i miejsce zdarzenia. Naoczny świadek, który nigdy nie mruga Nie trzeba się martwić o uruchamianie i wyłączanie kamery.

Jeśli kamera Garmin Dash Cam 45 jest podłączona do źródła zasilania, w razie wypadku samoczynnie początkuje nagrywać i zapisuje nagranie. Wszystkie nagrania zawierają informacje o czasie i miejscu jego wykonania, dzięki temu można skrupulatnie określić miejsca zdarzeń.

podczas oglądania nagrania w komputerze przystępne są informacje, takie jak szerokość i długość geograficzna, data, godzina, szybkość i kierunek podróży. Podziel się wrażeniami z jazdy dzięki aplikacji Travelapse™ Funkcja rejestrowania filmów Travelapse to nietrudne i przyjemne rozwiązanie do rejestrowania i udostępniania przygód zezwalające zmienić sporo godzin jazdy w atrakcyjny, niedługi film.

Bezprzewodowa synchronizacja filmów ze smartfonem Garmin Dash Cam 45 ma zastosowany moduł Wi-Fi®, więc możesz bezprzewodowo synchronizować filmy ze zgodnym smartfonem po pobraniu darmowej aplikacji VIRB®.

upraszcza to udostępnianie filmów znajomym, firmom ubezpieczeniowym i władzom. Jedź z większą świadomością Urządzenie Garmin Dash Cam 45 jest zaopatrzone w {pomocn|przydatn)e funkcje ostrzeżeń, umożliwiając bezpieczniejszą jazdę.

Funkcja ostrzegania przed kolizją1 informuje kierowcę o zbyt małej odległości od poprzedzającego pojazdu. Ostrzeżenia o opuszczeniu pasa ruch1 ostrzegają o zboczeniu z kursu. Ostrzeżenia o kamerach na światłach i o fotoradarach2 informują o zbliżaniu się do kamery rejestrującej przejazdy na czerwonym świetle lub fotoradaru.

Uzyskuj aktualne informacje o lokalizacji kamer na światłach i fotoradarów dzięki subskrypcji uaktualnianej codziennie bazy danych Cyclops™, która zawiera informacje o kamerach rejestrujących przejazdy na czerwonym świetle lub o fotoradarach.

Gdy pojazd zatrzyma się na skrzyżowaniu lub stanie w korku, ostrzeżenie „Jedź" poinformuje o tym, że pojazdy z przodu znów się poruszają....

Podobne produkty w kategorii Rejestratory samochodowe