Lamax Drive C3 Ocena produktu:

od 129,99 PLN

oszczędzasz do 24%

  • Producent: Lamax
  • Kategoria: Rejestratory samochodowe
Oferty (5)
Opis produktu

ergonomiczny towarzysz podróży w świetnej cenie LAMAX DRIVE C3 Mimo że samochody są dzisiaj coraz ''mądrzejsze'' i bezpieczniejsze, sankcje za wykroczenia, a także liczba policjantów ciągle wzrasta, a ilość wypadków się nie zmniejsza.

Wręcz przeciwnie. Wśród wspomnianych wypadków rośnie na dodatek liczba tych, których sprawca jest nieznany albo sytuacja jest sporna. Kamera LAMAX DRIVE C3 pomoże Ci rozwiązać podobne sytuacje.Nagrywanie w wysokiej rozdzielczości, G- oraz funkcja trybu parkowania czy też detekcji ruchu.

Dobra przesłona obiektywu oraz podświetlenie przy pomocy diody LED pozwala na wysokiej jakości nagrywanie w nocy. A najlepsze na koniec. Kamera samochodowa LAMAX DRIVE C3 jest w naprawdę niskiej cenie. Nagrania w wysokiej rozdzielczości Full HD Kamera samochodowa LAMAX DRIVE C3 wykonuje i zapisuje nagrania w interpolowanym Full HD.

dzięki temu nie umknie Ci żaden detal, a w razie wypadku będziesz posiadać wystarczający materiał dowodowy dla policji oraz ubezpieczalni. Tryb parkowania intensywny przez 24 godziny Zostawiając swój samochód zaparkowany na zewnątrz, już nie musisz się obawiać.

Tryb parkowania będzie czuwał nad Twoim samochodem. Przy współpracy z G-sensorem jest w stanie zarejestrować jakiekolwiek uderzenie i natychmiast rozpocząć nagrywanie. Dzięki ekonomicznemu trybowi kamera LAMAX DRIVE C3 jest w stanie wytrzymać w trybie parkowania nawet do 24 godzin bez konieczności ładowania.

Większość kamer wymaga nieustannego podłączenia do źródła zasilania. Dzięki czemu,podczas nagrywania nie rozświeci się wyświetlacz, nie przyciągnie uwagi ewentualnego złodzieja, a tym samym obniży ryzyko kradzieży.

Bezproblemowa instalacja i obsługa z całą pewnością się z tym spotkałeś. Chciałeś sprawić sobie przydatnego pomocnika, ale codzienna instalacja i dokonywanie ustawień jest tak niepraktyczne i niewygodne, iż po kilku dniach stosowania masz ochotę wrzucić go do szuflady i już nigdy stamtąd nie wyciągać.

DRIVE C3 dysponuje dwoma poręcznymi mocowaniami. Klasycznym mocowaniem z przyssawką oraz samoprzylepnym mocowaniem z naklejką 3M. Kamerę starczy dwoma palcami prosto wsunąć do mocowań. Obsługa jest nad wyraz prosta i instynktowna.

Detekcja ruchu Zdarzyło Ci się, iż wróciłeś do swego samochodu po zakupach i zauważyłeś, że ktoś uderzył w niego podczas parkowania albo zniszczyli go wandalowie? Koniec z tym. Detekcja ruchu umożliwi rejestrowanie jakiegokolwiek ruchu w polu widzenia kamery, a także tworzenie nagrania ponadto w trakcie Twojej nieobecności.

ekran z polskim menu Elementem kamery jest ponadto 2,4“ wyświetlacz z wysoką rozdzielczością. Nie brakuje mu jeszcze menu w pełni w języku polskim. Ekran można wyłączyć jednym przyciskiem, żeby nie rozpraszał uwagi podczas prowadzenia....

Podobne produkty w kategorii Rejestratory samochodowe