Mikavi PQ1 Ocena produktu:

od 349,00 PLN

  • Producent: Mikavi
  • Kategoria: Rejestratory samochodowe
  • Przekątna ekranu: 2 "
Oferty (4)
Opis produktu

MIKAVI PQ1 Rejestrator jazdy Mikavi PQ1 GPS posiada kompaktowe wymiary i stanowi znakomite narzędzie dowodowe w sytuacji kolizji, dzięki czemu pomoże Ci czuć się bezpieczniej na drodze. Za sprawą nagrywania video w jakości Super Full HD przy kącie widzenia obiektywu 170 poziomów możemy być pewni, iż oku kamery nie umknie żaden detal znaczny w zdarzeniach drogowych.

zastosowanie modułu GPS pozwala na naniesienie trasy na mapę wraz prędkością pojazdu. PROCESOR AMBARELLA A7 I MATRYCA OMNIVISION W Mikavi PQ1 GPS zastosowano bardzo prawidłowej klasy części użytkowane w kamerach z tzw.

wyższej półki. Sprawdzony duet: procesor Ambarella A7LA50, a także 4-megapikselowa matryca OV4689 umożliwiają zapis wysokiej jakości obrazu w trybie 30 klatek/s w rozdzielczości Super Full HD 1296p. Sensor optyczny lubianego producenta OmniVision zagwarantuje znakomitą jakość nagrywanego obrazu, choćby w słabym oświetleniu.

2-CALOWY ekran Miakvi PQ1 GPS posiadając kompaktowe rozmiary jest wyposażony w pokaźny ekran o przekątnej 2 cale. Dzięki czemu nie ogranicza pola widzenia kierowcy, a jednocześnie jest na tyle czytelny,bezproblemowo można zmieniać ustawienia menu, czy przeglądać nagrany materiał.

ROZDZIELCZOŚĆ SUPER FULL HD (1296P) W PQ1 GPS wykorzystano jeden z najlepszych procesorów stosowany w mistrzowskich kamerach – Ambarella A7. Pozwala on na rejestrację obrazu z rozdzielczością̨ Super Full HD 2304×1295p w trybie 30 klatek/s (format 16:9).

ilość rejestrowanych pikseli w rozdzielczości Super Full HD jest aż o 44% pokaźniejsza od rozdzielczości Full HD. Dodatkowo osiągalny jest zapis w trybie szerokokątnym (format kinowy 21:9) z rozdzielczością̨ 2560×1080p przy 30 klatkach/s co zagwarantuje szczególnie znaczne pole widzenia.

Korekcja barw, inteligentny mechanizm redukcji szumów, wyostrzenie obrazu, a także HDR najlepszą jakość , a także filmów. Nagrywany materiał jest wyraźny i zezwala na wychwycenie nawet drobnych szczegółów jak np.

numery rejestracyjne innych pojazdów....

Podobne produkty w kategorii Rejestratory samochodowe