Mikavi PQ3 Ocena produktu:

od 496,49 PLN

oszczędzasz do 10%

  • Producent: Mikavi
  • Kategoria: Rejestratory samochodowe
  • Przekątna ekranu: 2.4 "
Oferty (4)
Opis produktu

Kamera samochodowa Mikavi PQ3 4K! Kamera samochodowa Mikavi PQ3 4K WiFi rejestruje obraz w rozdzielczości 4K ULTRA FullHD a kąt widzenia szklanego obiektywu to 150. Szerokokątny obiektyw daje Ci niemal pewność zarejestrowania przejścia dla pieszych, pobocza po obu stronach (zależnie od szerokości drogi).

Jest to stanowczo znaczne biorąc pod uwagę próby "wymuszenia odszkodowania" przez pieszych rzucających się pod wolno toczące się pojazdy w ruchu miejskim. Kamera posiada zintegrowany moduł GPS - informacje z niego jak szybkość i pozycja, ukazywane są w postaci cyfr na nagraniu, ponadto wytwarzany jest specjalny plik który umożliwia odtwarzanie trasy w specjalnym programie wraz z rzutem z góry na mapę ukazującą pozycję aktualną pojazdu.

prędkość pojazdu ukazana na nagraniu może ułatwić dochodzenie praw przed sądem w przypadku otrzymania mandatu z "suszarki". Rejestrator radzi sobie z kartami microSD do 128GB. Łatwość obsługi kamery poprawia menu w języku polskim, a także znikoma liczba przycisków do sterowania.

Aby kamera była jeszcze łatwiejsza w obsłudze wyekwipowana została w moduł WiFi - pozwala to na sterowanie kamerą za pomocą smartfona, kopiowanie plików po WiFi do pamięci telefonu i niemało innych. Mikavi PQ3 to bezkompromisowa jakość urządzenia w atrakcyjnej cenie!

Dlaczego warto zakupić wideorejestrator Mikavi PQ3 4K WiFi: brak świadków nie jest już problemem! nagranie z kamery to niepodważalny dowód jeśli widać na nim przebieg sytuacji Twój rejestrator nagrywa zdarzenia drogowe nie tylko Twoje lecz także innych uczestników ruchu - może to Twoje nagranie pomoże komuś udowodnić jego racje? nietypowa pamiątka z wakacji? wstęp do filmu rodzinnego pokazującego Wasze Wspólne chwile na wakacjach? odbiornik GPS może ułatwić uniewinnienie w przypadku otrzymania mandatu z suszarki użyj kamery poza pojazdem, wystarczy podpiąć ją pod powerbank cechy MIKAVI PQ3 GPS 4K to: rozdzielczość obrazu 4K Ultra Full HD 2880×2160p / 24 fps Full HD 1920×1080p / 60 fps HD 720p / 120 fps procesor Novatek 96660 i matryca OmniVision OV4689 (4 Mpix) ekran 2.4 LCD z polskim menu obsługa kart microSD do 128 GB detekcja wstrząsów (G-czujka) nagrywanie awaryjne SOS nagrywanie w pętli detektor ruchu tryb parkingowy złącze HDMI.

Wysokiej klasy komponenty zamknięte w dyskretnej obudowie - MIKAVI PQ3. W Mikavi PQ3 zaimplementowano podzespoły najwyższej klasy - procesor NOVATEK 96660 oraz 4-megapikselowa matryca OV4689 taki duet zezwala na rejestrowanie prawdziwego obrazu 4K Ultra FullHD przy prędkości 24kl/sek KOMPAKTOWY wymiar, efektowny WYGLĄD, BANALNY MONTAŻ Kamera MIKAVI PQ3 jest śladowa, łatwo zamontować ją za lusterkiem a dzięki minimalnej wadze uchwyt ma łatwiejsze zadanie.

Kamera zamontowana za lusterkiem nie zasłania widoczności kierowcy a możliwość sterowania nią przy pomocy aplikacji po WiFi niweluje konieczność obracania lusterka, lub ściągania kamery w celu zmiany ustawień!

Zintegrowany moduł GPS niweluje plątaninę kabli na szybie. Rozdzielczość 4K ULTRA FULL HD (2160p) W PQ3 GPS 4K WIFI zastosowano jeden z najlepszych procesorów użytkowany w fachowych kamerach – Novatek 96660.

Pozwala on na rejestrację obrazu z rozdzielczością 4K Ultra Full HD 2880×2160p w trybie 24 klatek/s. Ilość rejestrowanych pikseli w rozdzielczości 4K Ultra Full HD jest aż czterokrotnie większa od rozdzielczości Full HD i dziewięciokrotnie obszerniejsza od typowej rozdzielczości HD.

wielki KĄT WIDZENIA 150 Wysokiej jakości układ optyczny OMNIVISION OV4689, a także obiektywy o kącie widzenia dochodzącym do 150 dają niemal pewność zarejestrowania dwóch stron np. Przejścia dla pieszych czyniąc jazdę bezpieczniejszą a w sytuacjach spornych pozwoli udowodnić naszą rację.

MODUŁ GPS pozwala na rejestrowanie nie tylko szybkości na nagraniu lecz także - jak na obrazu obok - rzutu pojazdu w danej chwili na mapie. Zezwala na Ci to sprawdzenie gdzie jeździ Twoje dziecko pożyczając od Ciebie samochód, lecz także może ułatwić udowodnienie występowaniu w danym dniu i danej godzinie w określonym miejscu.

Miakvi PQ3 GPS mając kompaktowe rozmiary jest wyekwipowany w spory wyświetlacz o przekątnej 2,4 cala. Dzięki czemu nie ogranicza pola widzenia kierowcy,a jednocześnie jest na tyle czytelny,bezproblemowo można zmieniać ustawienia menu, czy oglądać nagrany materiał.

Podobne produkty w kategorii Rejestratory samochodowe