Mio Drive 60 Ocena produktu:

od 799,00 PLN

oszczędzasz do 2%

  • Producent: Mio
  • Kategoria: Rejestratory samochodowe
  • Przekątna ekranu: 6.2 "
  • Nośnik: karta microSD
Oferty (3)
Opis produktu

MiVue Drive 60 LM Full Europe Lifetime 44 kraje Nawigacja 6,2'' z zastosowanym rejestratorem samochodowym Full HD
przedstawiamy Mio MiVue Drive 60 LM, czyli unikatowe ibkompleksowe rozwiązanie, które wprowadza nowy kanon w świecie nawigacji samochodowych i wideorejestratorów. To nowatorskie urządzenie wielki wyświetlacz 6,2 cala i obejmuje wysokiej klasy nawigację samochodową z zastosowaną kamerą Full HD (1080p dla 30 klatek/sek) klasy premium i dwie inteligentne funkcje systemu ADAS (nowoczesny system wspomagania kierowcy), które wspierają kierowcę na drodze: LDWS (układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu) i FCWS (układ ostrzegania przed kolizją z przodu).


Jest to najkorzystniejszy towarzysz podróży, z którym z łatwością dojedziesz do celu, korzystając z praktycznej i prostej w obsłudze nawigacji samochodowej, w trakcie gdy wideorejestrator będzie nagrywać każdą minutę Twojej podróży w rozdzielczości Full HD.
W razie wypadku będziesz dysponować wiarygodną dokumentacją zdarzeń drogowych. W zakresie nawigacji urządzenie MiVue Drive 60 jest bogato wyekwipowane w funkcje premium i ma zapewnioną darmową aktualizację map na cały okres eksploatacji, dzięki temu już nigdy nie będziesz się martwić o świeże mapy ani o zmiany na drogach. Oprócz map będziesz otrzymywać informacje o fotoradarach, dodatkowo przez cały okres eksploatacji urządzenia, aby wiedzieć, gdzie trzeba zachować szczególną ostrożność podczas jazdy. Wideorejestrator i nawigacja działają równocześnie, rejestrując każdą chwilę bez rozpraszania czy odwracania uwagi kierowcy i przerywania komend nawigacji. Żeby włączyć podgląd z kamery, starczy wybrać opcję 'Kamera' z głównego menu albo ekran z mapą.


Kamera MiVue Drive 60 ma wysokiej jakości soczewkę z szerokim polem widzenia 130 oraz przysłonę F2.0.

niebanalną opcją jest możliwość instalacji kamery tylnej. Dzięki niej mamy możliwość jednoczesnej rejestracji tego co dzieje się przed i za pojazdem. Można powiedzieć że urządzenie Mio MiVue Drive widzi wszystko co dzieje się dookoła pojazdu. Od teraz wszelkie niebezpieczne zachowania innych kierowców zostaną uwiecznione na dwóch osobnych nagraniach. Tylna kamera instalowana jest za pomocą długiego kabla dzięki temu montaż jest bezproblemowy nawet w znacznych autach jak kombi czy van. Połączenie kablowe jest oporne na zakłócenia i interferencje. Co znaczne, to inteligentne urządzenie wbudowane systemy ADAS (zaawansowany system wspomagania kierowcy). Funkcje te stanowią dużą pomoc w prowadzeniu pojazdu: układ LDWS ostrzega o niezamierzonej zmianie pasa ruchu i pomaga w ten sposób uniknąć zderzenia czy kolizji. Jeśli odległość Twojego samochodu od pojazdu jadącego przed nim ogranicza się, np. Dlatego że kierowca tego pojazdu rozpoczął hamowanie, układ FCWS ostrzeże Cię o niebezpieczeństwie.


MiVue Drive 60 nie tylko Cię prowadzi i rejestruje trasę,na dodatek dba o Twoje bezpieczeństwo.

świeże urządzenie Mio MiVue Drive 60 to idealny towarzysz podróży, który dba o Twoje bezpieczeństwo: jest to inteligentne i kompleksowe rozwiązanie dla wszelkich, którzy chcą posiadać obszerny wyświetlacz 6,2 cala, cenią sobie bezpieczeństwo i chcą mieć na drodze własnego świadka, nie rezygnując z nawigacji, aby dotrzeć z punktu A do punktu B.

Â

towar
producent
Kod producenta
5262N5380027
EAN
5420027526829
Rozdzielczość ekranu
800 x 480
informacje podstawowe
typ nawigacji
Samochodowa
Czarny
Fizyczne wyświetlacz Funkcje
Albania
Andora
Austria
Belgia
Białoruś
Bośnia i Hercegowina
Bułgaria
Chorwacja
Czarnogóra
Czechy
Dania
Estonia
Finlandia
Francja
Gibraltar
Grecja
Hiszpania
Holandia
Irlandia
Liechtenstein
Litwa
Luksemburg
Łotwa
Macedonia
Malta
Mołdawia
Monako
Niemcy
Norwegia
Polska
Portugalia
Rumunia
San-Marino
Serbia
Słowacja
Słowenia
Szwajcaria
Szwecja
Turcja
Ukraina
Watykan
Węgry
obszerna Brytania
Włochy
Asystent parkowania
Asystent pasa ruchu
Informacja o korkach i utrudnieniach na drodze z funkcją ich omijania
informacje o fotoradarach
Mapy 3D
Trzyosiowy czujka wstrząsów
Widok skrzyżowań 3D
Oprogramowanie
Microsoft Windows CE 6.0
techniczne
Dotykowy
LCD
Karta pamięci microSDHC
Karta pamięci microSDXC
800 MHz
Mini USB
zastosowane technologie
IQ Routes
Zasilanie
Karta micro SD
Ładowarka samochodowa
Płyta z oprogramowaniem
Uchwyt na szybę
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
wariant gwarancji
Producenta

Podobne produkty w kategorii Rejestratory samochodowe