Mio MiVue 751 Ocena produktu:

od 599,00 PLN

oszczędzasz do 26%

 • Producent: Mio
 • Kategoria: Rejestratory samochodowe
Oferty (2)
Opis produktu

Zachowaj bezpieczeństwo na drodze dzięki MiVue 751
Ze względu na rosnącą liczbę wypadków i prób wymuszeń związanych z kolizjami ochrona kierowcy jest dzisiaj jeszcze ważniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Kamera MiVue 751 została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu dowodów w przypadku braku świadków. Videorejestrator pomaga także zaoszczędzić pieniądze, ponieważ nagranie z niego może stanowić dowód przed policją czy ubezpieczycielem, dzięki czemu nie stracimy zniżek, albo unikniemy mandatu. Wystarczy przyczepić kamerę do szyby, uruchomić ją automatycznie wraz ze startem silnika i można rozpoczynać podróż. Wykwintna i kompaktowa budowa nie przeszkadza podczas wykorzystywania i ułatwia przechowywanie, a do tego jest dyskretna.

Rozdzielczość nagrywania 2.5K wysoka jakość i wielki kąt nagrań wideo
Kamera MiVue 751, tworzona z myślą o uchwyceniu każdego detalu, nagrywa w jakości QUAD HD czyli 2.5K. Jej kąt widzenia wynosi 140°, a jasność obiektywu to F1.8 (mniej = lepiej). W ciągu dnia i w nocy, kamera zarejestruje każdy szczegół, w tym tablice rejestracyjne* i ważne detale na drodze.Wysoka jakość obrazu i nagrań video jest kluczowym elementem w razie ewentualnych problemów związanych z wypadkiem. Kamera MiVue 751 pozwala uzyskać materiał, którego wartość dowodowa będzie bezdyskusyjna.
*Udostępnianie, a także transmisja video na żywo może stanowić naruszenie dóbr osobistych osób trzecich. Upewnij się iż lokalne prawo pozwala na takie działania.

Bezpieczna podróż dzięki modułowi GPS
Kamera MiVue 751 została wyekwipowana we zaimplementowany moduł GPS, który samoczynnie zapisuje informacje dotyczące jazdy i lokalizację. W każdym nagraniu są rejestrowane ważne informacje takie jak lokalizacja GPS i prędkość. Zapis szybkości może być widoczny na nagraniu albo nie - zależy jaką opcje wybierzesz. W przeciwieństwie do innych videorejestratorów przystępnych obecnie na rynku, tutaj cały moduł GPS znajduje się wewnątrz urządzenia. Żeby zapewnić dodatkowy spokój, funkcja GPS jest rozbudowana o alarmy szybkości pomagające zachować dozwoloną prędkość na drodze.

Funkcje bezpieczeństwa prowadź bez obaw
Kamera MiVue 751 jest fabrycznie wyposażona w funkcje zwiększające bezpieczeństwo na drodze. Zintegrowane funkcje takie jak nowoczesne systemy wspomagania kierowcy z układem ostrzegania przed kolizją z przodu, układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu, a także ostrzeżenie o przemęczeniu pomagają w prowadzeniu pojazdu i powiększają bezpieczeństwo na drodze.
Kamera MiVue 751 ma zaimplementowane ostrzeżenia przed fotoradarami, które aktualizują się przez cały okres eksploatacji urządzenia. Można także dodawać własne punkty ostrzeżeń przed fotoradarami, które nie zostały jeszcze dodane do bazy informacji. Kamera MiVue 751 za każdym razem ostrzeże o ograniczeniu i pozwoli zachować dozwoloną szybkość.

Zaprojektowana specjalnie dla Ciebie

Kamera MiVue 751 pozwala na dopasowanie do potrzeb użytkownika. Jest w pełni zgodna z kamerą cofania MiVue A20 i można ją podłączyć do zewnętrznego źródła zasilania MiVue Smartbox, co pozwala na rejestrowanie obrazu także po zaparkowaniu pojazdu (tryb parkingowy).

MiVue 751

Zachowaj bezpieczeństwo na drodze systemy bezpieczeństwa, a także wysokiej jakości, szerokokątne nagrania

Główne parametry:

 • wyświetlacz 2,7 (6,9 cm) unikatowa łatwość zastosowania i instynktowna obsługa
 • Nagrywanie 1440p QUAD HD / 2.5K z płynnością 30 klatek na sekundę (FPS) w technice H.264 pliki mają mniejszy rozmiar, bez utraty jakości nagrań.
 • obszerny kąt widzenia 140° uchwyci każdy szczegół w krytycznych momentach dzięki technice szerokiego zakresu dynamiki
 • Jasność obiektywu F1.8 (mniej = lepiej) przekazuje więcej światła do przetwornika, by zapewnić wyższą jakość nagrania, zwłaszcza w słabym oświetleniu i po zmroku.
 • Ostrzeżenia o fotoradarach bezpłatne comiesieczne aktualizacje bazy fotoradarowej poprzez cały okres eksploatacji urzadzenia*
 • wbudowany moduł GPS samoczynnie rejestruje informacje dotyczące jazdy, w tym prędkość, szerokość i długość geograficzną, wysokość oraz kierunek. Zapis szybkości może być widoczny na nagraniu lub ukryty jeśli tego chcemy.
 • progresywne systemy wspomagania kierowcy FCWS (układ ostrzegania przed kolizją z przodu), LDWS (układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu) i FA (ostrzeżenie o przemęczeniu)
 • 3 osiowy detektor G nagrywa kierunek i siłę przeciążenia
 • Uchwyt obrotowy możliwość prostego ustawienia pod dowolnym kątem w celu gromadzenia dokumentacji video
 • Tryb parkingowy aktywuje nagrywanie awaryjne w przypadku wykrycia ruchu i/albo wstrząsu np. Uderzenie w auto gdy kierowcy nie ma w aucie.**
 • Alarm przekroczenia szybkości możliwość załączenia sygnału dźwiękowego po przekroczeniu określonego limitu szybkości
 • Dodawanie fotoradarów możesz dodawać nowe fotoradary na urządzeniu i zarządzać ich bazą
 • Karta Micro SD zalecana klasa 10 micro SD maks. 128 GB pojemnosci

*Nie dotyczy Francji, Szwajcarii, Litwy, Łotwy i Estonii. Aktualizacje fotoradarów przez cały okres eksploatacji urządzenia.
**Wymaga ciągłego zasilania z Mio Smartbox, który nie jest częścią zestawu.

Zawartość opakowania:

 • Mio MiVue 751
 • Ładowarka samochodowa
 • Uchwyt mocujący do szyby (przyssawka)
 • Podręcznik użytkownika (QSG)


EAN: 4713264280410
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: 5415N5480012
liczba klatek na sekundę: 30
Matryca: technika H.264 zapewnia wysoką jakość obrazu przy mniejszym rozmiarze plików
Kąt widzenia: 140 °
Aparat fotograficzny: Tak
Tryb nocny: Tak
Detekcja ruchu: Tak
GPS: Tak
Przekątna ekranu: 2,7''
Czytnik kart pamięci: Tak
wariant kart pamięci: microSD
standard pamięci SD / CF: SDXC
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Zasilanie: 240 mAh zastosowana bateria
Akcesoria w zestawie: - Uchywt na szybę- kabel zasiający
Kolor: Czarny
Waga: 420 g
rozmiary: 95 x 155 x 77 mm
Pozostałe parametry: Możliwość podłączenia tylnej kamery MiVue A20 + (opcja) do podwójnego nagrywania.

Podobne produkty w kategorii Rejestratory samochodowe