Mio MiVue J60 Ocena produktu:

od 469,00 PLN

oszczędzasz do 10%

 • Producent: Mio
 • Kategoria: Rejestratory samochodowe
Oferty (5)
Opis produktu

Nagrywanie video w wysokiej jakości Full HD
Kamera MiVue J60, stworzona z myślą o uchwyceniu każdego detalu, nagrywa w jakości Full 1080p HD z prędkością 30 kl./s. Jej kąt widzenia wynosi 150°, a jasność obiektywu to F1.8 (mniej=lepiej). W każdej sekundzie zapisywanych jest 30 klatek video, co zagwarantuje wyraźny, czytelny i bezdyskusyjny materiał.

nieprzeciętna łączność zastosowany moduł WiFi
Można od razu wykonywać kopię zapasową filmów na smartfonie lub udostępniać je za pośrednictwem aplikacji MiVue Pro. Przeniesienie nagrania z rejestratora na telefon lub do komputera nigdy nie było łatwiejsze. Bezprzewodowa aktualizacja WIFI OTA pozwoli mieć pewność, że oprogramowanie systemowe rejestratora MiVue J60 jest zawsze aktualne, a prędkość transferu informacji maksymalna.

zaimplementowany moduł GPS rejestruje lokalizację i szybkość jeśli tylko tego chcesz
W każdym nagraniu są rejestrowane ważne informacje takie jak lokalizacja GPS i szybkość jeśli tylko tego chcesz. Zapis szybkości może być widoczny na nagraniu albo nie - zależy jaką opcje wybierzesz. W przeciwieństwie do innych wideorejestratorów przystępnych obecnie na rynku, tutaj cały moduł GPS znajduje się wewnątrz urządzenia. Aby zapewnić dodatkowy spokój, funkcja GPS jest rozbudowana o alarmy prędkości i punkty fotoradarów pomagające zachować dozwoloną prędkość na drodze.

Nagrywaj cały czas w trybie parkingowym

Dzięki progresywnym algorytmom i pomysłowym rozwiązaniom inżynierów Mio, kamera MiVue J60 przechodzi w tryb parkingowy automatycznie i rejestruje obraz, gdy zostanie wykryty ruch z przodu
pojazdu albo dojdzie do uderzenia (przeciążenie). Dzięki temu dowody są gromadzone, choćby gdy jesteś poza pojazdem. Zostawiając auto na parkingu masz pewność iż ktoś nad nim czuwa - to właśnie kamera Mio.

Ukryta na przedniej szybie, nie odwraca uwagi kierowcy
Specjalna kompozycja rejestratora MiVue J60 nie ogranicza pola widzenia kierowcy. Urządzenie można zainstalować za lusterkiem wstecznym, tak żeby nie robić bałaganu i nie ograniczać widoczności na przedniej szybie celem zachowania pełnego pole widzenia.

Bezpieczeństwo z reguły kamera ostrzega przed zagrożeniami
Rejestrator MiVue J60 został wyposażony w informacje o fotoradarach, dzięki czemu za każdym razem wiesz, jak prędko możesz jechać i w którym miejscu powinieneś zwolnić. Baza danych radarów jest gratisowa i dożywotnia przez cały okres eksploatacji urządzenia, dlatego nie będziesz już nigdy potrzebować innego sprzętu. MiVue J60 ma funkcję głosowego ostrzegania o zbliżaniu się do fot radaru i przekroczeniu prędkości, więc zawsze się dowiesz, gdzie i kiedy trzeba zwolnić.

wytworzona dla Twojego bezpieczeństwa innowacyjne systemy wspomagania kierowcy

Dzięki nowoczesnym i zaimplementowanym w kamerkę systemom bezpieczeństwa wspomagających kierowcę (ADAS) bezpiecznie dojedziesz do celu. Dla nas Twoje bezpieczeństwo jest najważniejsze. Kamera ma systemy: antykolizyjny, asystent pasa ruchu, zmęczenia kierowcy i Stop&Go przypominający o pojeździe ruszającym przed nami.

Śledzenie przeciążeń za pomocą czujnika G-detektor

Nagła zmiana w ruchu lub nagłe przeciążenie może oznaczać wypadek lub wjechanie autem w dziurę: gdy zaimplementowany, trzyosiowy sensor wstrząsów wykryje nagłe przeciążenie, materiał zostaje samoczynnie zapisany i zabezpieczony w osobnym katalogu (nie można go nadpisać) Twoje nagrania dowodowe są bezpieczne. Co ważne czułość czujnika przeciążeń można dostosować do swoich potrzeb.

Funkcje:

 • kształt który nie zwraca uwagi osób postronnych specjalna kompozycja sprawiająca że kamera staje się prawie niewidoczna w aucie.
 • Nagrywanie Full HD 1080p z płynnością 30 klatek na sekundę (FPS) w technologii H.264 pliki mają mniejszy wymiar bez utraty jakości nagran.
 • zaimplementowane WIFI przystępne przesyłanie nagrań do smartfona celem stworzenia kopii zapasowej lub udostępniania na Facebooku za pośrednictwem aplikacji MiVue Pro app.*
 • znaczny kąt widzenia 150° uchwyci każdy szczegół w krytycznych momentach dzięki progresywnej, szklanej optyce wysokiej jakości.
 • Soczewka z przysłoną F1.8 przekazuje więcej światła do matrycy, żeby zapewnić wyższą jakość nagrania, zwłaszcza w słabym oświetleniu. Im mniejsza wartość parametru F tym lepiej.
 • Ostrzeżenia o fotoradarach darmowe aktualizacje bazy fotoradarowej przez cały okres eksploatacji urządzenia**
 • zastosowany moduł GPS automatycznie rejestruje dane dotyczące jazdy, w tym szybkość, szerokość i długość geograficzną, wysokość, a także kierunek. Zapis szybkości może być widoczny na nagraniu albo ukryty jeśli tego chcemy.
 • zaawansowane systemy wspomagania kierowcy ADAS FCWS (układ ostrzegania przed kolizją z autem poprzedzającym), LDWS (układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu) i FA (ostrzeżenie o przemęczeniu), a także Stop&Go ( że pojazd przed nami ruszył).
 • 3- osiowy czujka G nagrywa kierunek i siłę przeciążenia.
 • Tryb parkingowy aktywuje nagrywania awaryjne w przypadku wykrycia ruchu i/lub wstrząsu np. Uderzenie w auto gdy kierowcy nie ma w aucie.***
 • Alarm przekroczenia szybkości możliwość załączenia sygnału dźwiękowego po przekroczeniu określonego limitu szybkości.
 • Karta Micro SD zalecana klasa 10 micro SD maks. 128 GB objętości.
 • Aktualizacja WIFI OTA do bezprzewodowej aktualizacji oprogramowania systemowego i szybszego transferu informacji.
 • Komunikaty głosowe kamera zawiadamia głosowo o wszystkiego typu ostrzeżeniach, żeby kierowca nie odrywał wzroku od drogi
 • Udostępnianie oraz transmisja wideo na żywo może stanowić naruszenie dóbr osobistych osób trzecich. Upewnij się że lokalne prawo umożliwia takie działania.

** Nie dotyczy Francji, Szwajcarii, Litwy, Łotwy i Estonii. Aktualizacje fotoradarów przez cały okres eksploatacji urządzenia. *** Wymaga ciągłego zasilania ze Smartbox, który nie jest częścią zestawu.

Zawartość opakowania:

 • Kamera Mio MiVue J60
 • Ładowarka samochodowa
 • Uchwyt mocujący
 • Instrukcja obsługi (QSG)


EAN: 5420027527864
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: 5415N6060007
Rozdzielczość: Full HD 1080p
ilość klatek na sekundę: 30
Kąt widzenia: 150 °
Mikrofon: Tak
Aparat fotograficzny: Tak
Tryb nocny: Tak
Nagrywanie w pętli: Nie
GPS: Tak
Funkcje specjalne: zastosowane WIFI Ostrzeżenia o fotoradarach 3 - osiowy czujka G (przeciążeń) innowacyjne systemy wspomagania kierowcy(ADAS) Komunikaty głosowe Zatrzymaj się i jedź System opuszczenia pasa ruchu (LDWS) System ostrzeżenia przed kolizją (FCWS) Przypomnienie o włączeniu świateł Alert zmęczenia kierowcy(FA) Tryb parkingowy Nagrywanie zdarzeń Balans bieli (EV) samoczynne uruchomienie Bezterminowa aktualizacja baz fotoradarów Alert przekroczenia prędkości
wyświetlacz dotykowy: Nie
Czytnik kart pamięci: Tak
wariant kart pamięci: microSD
standard pamięci SD / CF: SDXC
Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
Akcesoria w komplecie: Kamera Mio MiVue J60 Ładowarka samochodowa Uchwyt mocujący Instrukcja obsługi (QSG)
Kolor: Czarny
Waga: 79 g
wymiary: 38.8 x 100 x 34 mm

Podobne produkty w kategorii Rejestratory samochodowe