Mio MiVue J85 Ocena produktu:

od 599,00 PLN

oszczędzasz do 7%

 • Producent: Mio
 • Kategoria: Rejestratory samochodowe
Oferty (5)
Opis produktu

najkorzystniejsza jakość obrazu czujka STARVIS CMOS klasy premium
Rejestrator MiVue J85 jest zaopatrzony w wysokiej jakości matrycę STARVIS CMOS, która gwarantuje idealny kontrast oraz jasną i bogatą kolorystykę, nawet w słabym oświetleniu. Wysoka jakość nagrania ma stanowcze znaczenie niezależnie od tego, czy chcesz je po prostu zachować na pamiątkę, czy też przekazać ubezpieczycielowi razem z wnioskiem o wypłatę odszkodowania.

idealna łączność zaimplementowany moduł WiFi

Można od razu wykonywać kopię zapasową filmów na smartfonie albo udostępniać je za pośrednictwem aplikacji MiVue Pro. Przeniesienie nagrania z rejestratora na telefon lub do komputera nigdy nie było łatwiejsze. Bezprzewodowa aktualizacja WIFI OTA pozwoli mieć pewność, że oprogramowanie systemowe rejestratora MiVue J85 jest zawsze aktualne, a prędkość transferu danych maksymalna.

Bezpieczeństwo zwykle kamera ostrzega przed zagrożeniami

Rejestrator MiVue J85 został zaopatrzony w dane o fotoradarach, dzięki temu za każdym razem wiesz, gdzie i jak momentalnie możesz jechać. Baza aktualizowana jest darmowo i dożywotnio poprzez cały okres eksploatacji urządzenia, dlatego nie będziesz już nigdy potrzebować innego sprzętu. MiVue J85 ma funkcję głosowego ostrzegania o przekroczeniu szybkości, więc za każdym razem się dowiesz, gdzie i kiedy trzeba zwolnić.

zaimplementowany moduł GPS rejestruje lokalizację i szybkość jeśli tylko tego chcesz

W każdym nagraniu są rejestrowane ważne informacje takie jak lokalizacja GPS i prędkość. Zapis szybkości może być widoczny na nagraniu lub nie - zależy jaką opcje wybierzesz. W przeciwieństwie do innych wideorejestratorów przystępnych aktualnie na rynku, tutaj cały moduł GPS znajduje się w środku urządzenia. Aby zapewnić dodatkowy spokój, funkcja GPS jest rozbudowana o alarmy szybkości i punkty fotoradarów pomagające zachować dozwoloną prędkość na drodze.

Bez cienia wątpliwości rozdzielczość 2,5K QHD 1600p

Kamerka nagrywa materiał w dzień i w nocy. Obszerny kąt widzenia kamery 150° i jasność obiektywu F1,8 pozwoli zarejestrować każdy detal na drodze. Twoja podróż nagrywana jest w jakości 2,5K QHD 1600p, dzięki temu zostanie zapisany każdy szczegół i każda sekunda.

Nie przeszkadza w prowadzeniu
Specjalna kompozycja rejestratora MiVue J85 nie ogranicza pola widzenia kierowcy. Urządzenie można zainstalować za lusterkiem wstecznym, tak aby nie robić bałaganu i nie ograniczać widoczności na przedniej szybie celem zachowania pełnego pole widzenia.

wyprodukowana dla Twojego bezpieczeństwa zaawansowane systemy wspomagania kierowcy
Dzięki zaawansowanym i zastosowanym w kamerkę systemom bezpieczeństwa wspomagających kierowcę (ADAS) bezpiecznie dojedziesz do celu. Dla nas Twoje bezpieczeństwo jest najważniejsze. Kamera posiada systemy: antykolizyjny, asystent pasa ruchu, zmęczenia kierowcy oraz Stop&Go przypominający o pojeździe ruszającym przed nami.

Nagrywaj cały czas w trybie parkingowym

Dzięki zaawansowanym algorytmom i pomysłowym rozwiązaniom inżynierów Mio, kamera MiVue J85 przechodzi w tryb parkingowy automatycznie i rejestruje obraz, gdy zostanie wykryty ruch z przodu pojazdu albo dojdzie do uderzenia (przeciążenie). Dzięki czemu dowody są gromadzone, choćby gdy jesteś poza pojazdem. Zostawiając auto na parkingu masz pewność że ktoś nad nim czuwa - to właśnie kamera Mio.

Śledzenie przeciążeń przy pomocy czujnika G-sensor
Nagła zmiana w ruchu lub nagłe przeciążenie może oznaczać wypadek: gdy wbudowany, trzyosiowy czujnik wstrząsów wykryje nagłe przeciążenie, materiał zostaje samoczynnie zapisany i zabezpieczony w osobnym katalogu (nie można go nadpisać) Twoje informacje są bezpieczne.

Widzisz wszystko dookoła współpraca z kamerką tylną
Stwórz swój własny komplet: videorejestrator MiVue J85 jest kompatybilny z kamerką tylną MiVue A30. Takie połączenie gwarantuje, iż Twoja podróż zostanie zapisana pod każdym kątem. Po podłączeniu MiVue A30 na karcie pamięci samoczynnie zapisywane są filmy z kamery przedniej i tylnej.

Funkcje:

 • zarys który nie zwraca uwagi osób postronnych specjalna budowa powodująca że kamera staje się prawie niewidoczna w aucie
 • Wysokiej jakości matryca Sony STARVIS CMOS zapewnia szczegółowe nagrania, nadzwyczajny kontrast, a także jasną i bogatą kolorystykę, zwłaszcza przy słabym oświetleniu
 • Nagrywanie 2.5K QHD 1600p w technice H.264 pliki posiadają mniejszy rozmiar i bez utraty jakości nagrań.
 • wbudowane WIFI proste przesyłanie nagrań do smartfona celem stworzenia kopii zapasowej lub udostępniania na Facebooku za pośrednictwem aplikacji MiVue Pro app.*
 • obfity kąt widzenia 150° uchwyci każdy szczegół w krytycznych momentach dzięki zaawansowanej optyce wysokiej jakości.
 • Soczewka z przysłoną F1.8 przekazuje więcej światła do matrycy, aby zapewnić wyższą jakość nagrania, zwłaszcza w słabym oświetleniu. Im mniejsza wartość parametru F tym lepiej.
 • Ostrzeżenia o fotoradarach bezpłatne comiesięczne aktualizacje bazy fotoradarowej poprzez cały okres eksploatacji urządzenia**
 • zaimplementowany moduł GPS automatycznie rejestruje dane dotyczące jazdy, w tym prędkość, szerokość i długość geograficzną, wysokość, a także kierunek. Zapis prędkości może być widoczny na nagraniu lub ukryty jeśli tego chcemy.
 • nowoczesne systemy wspomagania kierowcy ADAS FCWS (układ ostrzegania przed kolizją z autem poprzedzającym), LDWS (układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu) i FA (ostrzeżenie o przemęczeniu) oraz Stop&Go ( że pojazd przed nami ruszył)
 • 3- osiowy sensor G nagrywa kierunek i siłę przeciążenia
 • Tryb parkingowy aktywuje nagrywania awaryjne w sytuacji wykrycia ruchu oraz/albo wstrząsu np. Uderzenie w auto gdy kierowcy nie ma w aucie.***
 • Alarm przekroczenia prędkości możliwość załączenia sygnału dźwiękowego po przekroczeniu określonego limitu szybkości
 • Karta Micro SD zalecana klasa 10 micro SD maks. 128 GB pojemności
 • Kamera tylna (MiVue A30) przystępna opcjonalnie
 • Aktualizacja WIFI OTA do bezprzewodowej aktualizacji oprogramowania systemowego i szybszego transferu danych
 • Komunikaty głosowe kamera informuje głosowo o wszelkiego rodzaju ostrzeżeniach, aby kierowca nie odrywał wzroku od drogi
 • Udostępnianie, a także transmisja wideo na żywo może stanowić naruszenie dóbr osobistych osób trzecich. Upewnij się iż lokalne prawo zezwala na takie działania. ** Nie dotyczy Francji, Szwajcarii, Litwy, Łotwy i Estonii. Aktualizacje fotoradarów przez cały okres eksploatacji urządzenia. *** Wymaga ciągłego zasilania ze Smartbox, który nie jest częścią zestawu.
 • rewelacyjna jakość nagrań i światowej klasy rozwiązania technologiczne

Zawartość opakowania:

 • Mio MiVue J85
 • Ładowarka samochodowa
 • Uchwyt mocujący
 • Instrukcja obsługi (QSG)


EAN: 5420027527871
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: 5415N6060002
Rozdzielczość: 2560 x 1600
Kąt widzenia: 150 °
Mikrofon: zastosowany
Aparat fotograficzny: Tak
Tryb nocny: Tak
GPS: Tak
Funkcje specjalne: Komunikaty głosowe Ostrzeżenie przed fotoradarami System opuszczenia pasa ruchu (LDWS) System ostrzeżenia przed kolizją (FCWS) Przypomnienie o włączeniu świateł Alert zmęczenia kierowcy(FA) Tryb parkingowy samoczynne uruchomienie Bezterminowa aktualizacja baz fotoradarów Alert przekroczenia szybkości
Czytnik kart pamięci: Tak
wariant kart pamięci: microSD
standard pamięci SD / CF: SDXC
Format zapisu: H.264/MPEG-4
Zasilanie: Bateria 240 mAh
Akcesoria w zestawie: Uchwyt mocujący do szyby (przyssawka) Ładowarka samochodowa Podręcznik użytkowania
Kolor: Czarny
Waga: 79 g
wymiary: 39 x 100 x 34 mm
Ważne: Zalecane jest używanie kart na kościach rodzaju MLC(np. Goodram MLC U3) albo kart Samsung z linii Endurance. Są to wzmocnione karty, przypasowane do współpracy w warunkach ciągłego nagrywania w tego typu kamerach oraz telewizji przemysłowej.

Podobne produkty w kategorii Rejestratory samochodowe