• Producent: Modecom
  • Kategoria: Rejestratory samochodowe
  • Przekątna ekranu: 3 "
  • Nośnik: karta microSD
MODECOM REC MC-CC15 FHD X2

MODECOM REC MC-CC15 FHD X2 to najnowszej generacji rejestrator samochodowy wyposażony w dwie kamery: przednią rejestrującą filmy w jakości FHD z prędkością 30 kl./s. Oraz tylną rejestrującą filmy w jakości HD z szybkością 30 kl./s. Ten progresywny technicznie sprzęt zaadresowany jest do wszelkich tych kierowców, którzy chcą podnieść swoje poczucie bezpieczeństwa. Rejestrator MODECOM REC MC-CC15 FHD X2 pracuje w trybie ciągłego nagrywania, dzięki temu użytkownik ma pewność, iż nagrane zostanie każde zdarzenie, które może wydarzyć się podczas podróży samochodem. Taki materiał może być pomocny w trakcie wyjaśniania okoliczności zaistniałego zdarzenia.

wielki I WYRAŹNY wyświetlacz O PRZEKĄTNEJ 3"

MODECOM REC MC-CC15 FHD X2 zaopatrzona jest w duży barwny ekran o przekątnej 3". Na ekranie można obejrzeć rejestrowany w czasie rzeczywistym obraz z obydwu kamer. W razie potrzeby użytkownik może ustawić podgląd tylko z jednej kamery, by kontrolować to, co dzieje się w tylnej części samochodu. Taką funkcję docenią w szczególności te osoby, które na co dzień wykonują zawody związane z przewożeniem osób.

NAJWAŻNIEJSZE parametry MODECOM REC MC-CC15 FHD X2

zaimplementowane dwie kamery
MODECOM REC MC-CC15 FHD X2 zaopatrzona jest w dwie kamery: przednią i tylną. Kamera z przodu rejestruje materiał w rozdzielczości full HD, a kamera umieszczona z tyłu jest w stanie nagrać filmy w jakości HD. Umieszczenie tylnej obrotowej kamery pozwala kierowcy na zarejestrowanie obrazu nie tylko z przodu samochodu, lecz także z tyłu lub boku.

Uchwyt z mocowaniem obrotowym
Kamerę MODECOM REC MC-CC15 FHD X2 montuje się do szyby przy pomocy wygodnego w użyciu, silikonowego pada. Dzięki mocowaniu obrotowemu możesz ustawić kamerę pod dowolnym kątem, aby uzyskać optymalną widoczność ekranu.

Zasilanie z portu USB
wbudowany port micro USB przeznaczony jest do zasilania kamery. Dołączony do zestawu przewód USB o długości 3 metrów zezwala na komfortowe korzystanie z kamery nawet autach o przestronnym wnętrzu. Przy pomocy portu USB możesz zgrać zarejestrowany przez kamerę materiał.

Czytnik kart pamięci micro SD
Kamera wyekwipowana jest w czytnik kart pamięci microSD współpracujący z kartami o maksymalnej objętości 64 GB.

wyświetlacz o przekątnej 3"
Kamera MODECOM REC MC-CC15 FHD X2 została zaopatrzona w duży kolorowy wyświetlacz o przekątnej 3", na którym możesz wygodnie oglądać zarejestrowany przez dwie kamery obraz.

Szerokokątny obiektywy
Kamera MODECOM REC MC-CC15 FHD X2 to głównie wysoka jakość rejestrowanych materiałów. W systemie optycznym kamery zastosowano szerokokątne obiektywy, dzięki którym nagrasz w obrazie panoramicznym wszystko, co dzieje się przed i za Tobą.

wbudowany G-sensor
zaimplementowany G-czujka rozpoznaje nagłą zmianę położenia samochodu. Dzięki temu możesz posiadać pewność, że w razie wystąpienia kolizji zarejestrowany materiał zostanie zabezpieczony przed przypadkowym usunięciem.

Wysokiej klasy matryce
W kamerze zastosowaliśmy wysokiej jakości matryce rejestrujące materiał w wysokich rozdzielczościach: full HD (dla kamery przedniej), a także HD (dla kamery tylnej).

Wysokiej jakości fotografie
przy pomocy kamery MODECOM REC MC-CC15 FHD X2 możesz w dodatku wykonać wysokiej jakości zdjęcia o maksymalnej rozdzielczości 12Mpix.

wbudowany pojemny akumulator
zastosowany akumulator o objętości 300 mAh zezwala na nagranie filmów lub wykonanie fotografii również po odłączeniu kamery od źródła zasilania.

Możliwość podłączenia odbiornika GPS
W kamerze znajduje się specjalne wejście, za pomocą którego osiągalne jest podłączenie zewnętrznego odbiornika GPS.

Jednoczesny podgląd z obydwu kamer
MODECOM REC MC-CC15 buduje dwa osobne nagrania dla każdej kamery. Zapisane w taki sposób pliki mogą Ci posłużyć np. Do dokładnej analizy przebiegu zdarzenia drogowego.

produkt
firma
Kod producenta
KS-MC-CC15
EAN
5901885246215
ekran Model Optyka Funkcje
Wymagany zewnętrzny moduł
techniczne
detektor ruchu
G-detektor
Bateria 300 mA/h
Złącza
Micro USB
parametry Matrycy Wyposażenie
Instrukcja obsługi
kabel USB
Uchwyt
Zasilacz
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
rodzaj gwarancji
Gwarancja wewnętrzna

Podobne produkty w kategorii Rejestratory samochodowe