Navitel MR 150 Ocena produktu:

od 199,90 PLN

oszczędzasz do 13%

  • Producent: Navitel
  • Kategoria: Rejestratory samochodowe
  • Przekątna ekranu: 4.5 "
  • Nośnik: karta microSD
Oferty (3)
Opis produktu

Wysoka jakość nagrywania w nocy wideorejestrator NAVITEL MR150 NV to inteligentne lusterko, które nagrywa w jakości Full HD (1920x1080), 30 kl./s. Dzięki sensorowi SC2363 (night vision) i postępowej optyce z 4-warstwowym szkłem obiektywu, filmy pozostaną szczegółowe podczas nagrywania w słoneczny dzień jak i przy słabym oświetleniu.

Stylowe rozwiązanie i bezpieczna jazda NAVITEL MR150 NV posiada 4.5-calowy wyświetlacz IPS i wejście na karty microSD do 64 GB. Niezastąpiony asystent na drodze Lusterko zastosowany G-detektor, który w sytuacji gwałtownego przyspieszenia, hamowania lub kolizji broni nagrane pliki.

Jeśli urządzenie jest podłączone do zasilania 12V, wideorejestrator zacznie nagrywać samoczynnie po uruchomieniu silnika. Bonus – licencja Navitel Navigator Wszyscy użytkownicy wraz z urządzeniem uzyskują voucher z 12-miesięcznym kluczem licencyjnym, który umożliwia zainstalowanie aplikacji Navitel Navigator z mapami 43 państw europejskich, Rosji, Białorusi, Kazachstanu i Ukrainy....

Podobne produkty w kategorii Rejestratory samochodowe