Navitel R1000 Ocena produktu:

od 329,00 PLN

oszczędzasz do 18%

  • Producent: Navitel
  • Kategoria: Rejestratory samochodowe
  • Przekątna ekranu: 1.2 "
  • Nośnik: karta microSD
Oferty (2)
Opis produktu

Już na pierwszy rzut oka widać, iż w tym znikomym, niepozornym urządzeniu drzemią niebanalne możliwości i sprzęt ten uwydatnia się od dotychczas dostępnych na rynku videorejestratorów. Jego „futurystyczny" wygląd zachęca nas do poznania, co tak naprawdę potrafi NAVITEL R1000.

NAVITEL R1000 posiada samoprzylepny uchwyt na taśmę 3M, który można jednostajnie zamontować na przedniej szybie samochodu oraz podpiąć kamerę za pomocą uchwytu magnetycznego. Umożliwia to obracanie jej o 360°. Dzięki czemu urządzeniu można nagrywać ważne wydarzenia z przodu albo wnętrza samochodu, uchwycić siedzenie pasażera, a choćby drzwi boczne kierowcy. Stosowanie tego wideorejestratora może pomóc ochronić Cię przed aktami nieuczciwości albo korupcji.

Obiektyw NAVITEL R1000 produkowany jest z sześciowarstwowego szkła, gwarantującego wysoką jakość nagrań wideo. Urządzenie nagrywa obraz w jakości FullHD z szybkością 30 klatek na sekundę. Znaczny kąt widzenia 165° jest imponujący jak na tak niepokaźne urządzenie. Videorejestrator zagwarantuje adekwatny widok i pozwala uzyskać niezwykle szczegółowy obraz. Video może być nagrywane w pętli. Zastosowany G-sensor jest aktywowany w przypadku zderzenia lub nagłego manewru. Urządzenie zapisuje materiał nagrany podczas wypadku i zabezpiecza go w celu późniejszego wykorzystania.

Aplikacja Wi-Fi NAVITEL R1000 dla Androida (obecnie podczas przygotowywania) pozwala związać kamerę ze smartfonem, udostępniać i przeglądać w czasie rzeczywistym nagrania zarejestrowane poprzez urządzenie. Ustawienia videorejestratora można dopasować bezpośrednio poprzez aplikację. NAVITEL R1000 może służyć także jako monitoring pomieszczeń w Twoim domu lub biurze.

NAVITEL R1000 ekran o przekątnej 1,2’’, o uniwersalnych proporcjach 16:9. Zastosowany mikrofon zagwarantuje wysoką jakość nagrywanego dźwięku. Dodatkowy moduł GPS pozwala zapisywaćdane o przebiegu trasy. Urządzenie obsługuje karty microSD do 64GB.

produkt
producent
Kod producenta
R1000
EAN
8594181740500
ekran Optyka Fizyczne Funkcje Dźwięk technologiczne
G-czujka
Mikrofon
Nagrywanie w pętli
Wi-Fi
5V DC
Bateria 180 mA/h
Złącza parametry Matrycy Wyposażenie
Instrukcja obsługi
przewód USB
Karta gwarancyjna
Ładowarka samochodowa
Uchwyt
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna

Podobne produkty w kategorii Rejestratory samochodowe