Navitel R600 Ocena produktu:

od 269,00 PLN

oszczędzasz do 10%

  • Producent: Navitel
  • Kategoria: Rejestratory samochodowe
  • Przekątna ekranu: 2.0 "
  • Nośnik: karta microSD
  • Funkcje: detektor ruchu
  • Złącza: mini USB
  • Kąt widzenia: 170 °
  • Rozdzielczość: 1920 x 1080
Oferty (5)
Opis produktu

Navitel R600 - rejestrator drogowy Navitel R600 to kamera wyekwipowana w procesor NT96650 który jest także stosowany w kamerach znacznie droższych - kamera rejestruje obraz w rewelacyjnej jakości jednocześnie w ciągu dnia jak i w nocy, obraz jest szczegółowy i skrupulatny.

Dzięki śladowym wymiarom z łatwością zamontować go w sposób utrudniający dostrzeżenie z zewnątrz, przyklejany do szyby uchwyt na dwustronną taśmę 3M pozwoli na pewne zamontowanie na szybie pojazdu. Uchwyt ma sprytny system wypinania kamery - kamerę można wypiąć samą lub z baterią zintegrowaną z uchwytem w zależności od potrzeb.

przewód ładowania wpinany jest w dwójnasób - w kamerę lub w uchwyt. Wpięcie w uchwyt nietrudne wypięcie kamery bez baterii z samochodu bez konieczności szarpania się z kablami. Kilka powodów dlaczego warto posiadać wideo rejestrator niepodważalny dowód w w razie wypadku czy stłuczki ustalenie sprawcy, a także brak świadków nie jest już problemem wielofunkcyjność: dyktafon, kamera i aparat fotograficzny możliwość zgłaszania wykroczeń drogowych popełnianych przez innych kierowców i możliwość nagrania nieprzewidzianych zdarzeń Navitel R600 to nowy produkt na rynku, dzięki zastosowaniu procesora NT96650 zapewnia wspaniałą jakość rejestrowanego obrazu, jest konkurencją dla kamer w przedziale do 400zł lecz dzięki niższej cenie i tym samym "składnikom" dostajemy towar bezkonkurencyjny.

Materiały najwyższej jakości – szklana soczewka i wytworne wykończenia. Drobna i bezawaryjna, instynktowna obsługa. Specyfikacja Navitel r600: sensor optyczny SONY wyświetlacz 2" w technice IPS o rozdzielczości 900x240 Rozdzielczość nagrywania 1920x1080/ 30fps Szerokokątny obiektyw 170 Dzięki zastosowanemu Sensorowi optycznemu SONY urządzenie nagrywa najwyższej jakości materiał w najgorszych warunkach oświetlenia.

wyświetlacz 2 " w technice IPS o rozdzielczości 960x640 pikseli – oferuje łatwość i szybkość obsługi urządzenia. Rozdzielczość nagrywania 1920x1080/30 fps – w najlepszej technologii kompresji obrazu H.264 zagwarantuje najkorzystniejsze parametry nagrania i odtwarzania przy śladowym rozmiarze pliku.

W systemie optycznym kamery zaimplementowano szerokokątny (170) obiektyw, dzięki któremu nagrasz wszystko, co dzieje się przed Tobą, w panoramicznym obrazie. Progresywny tryb parkingowy - urządzenie wyłapuje ruch w polu widzenia kamery i zaczyna nagrywanie w trakcie Twojej nieobecności w samochodzie.

Dzięki innowacyjnemu obiektywowi z przesłoną, przy słabych warunkach oświetlenia obraz nagrywany nacechowany jest szczególnie korzystną jakością i wyrazistością szczegółów. Czytnik kart micro SD, który obsługuje karty do objętości 256 GB, pozwoli na długie nagrania filmów w najkorzystniejszej rozdzielczości.

6-krotny cyfrowy Zoom -zezwala na świetne zbliżenia w każdej sytuacji. Urządzenie bardzo czuły mikrofon, umożliwiający rejestrowanie dźwięku w najwyższej jakości. Po włączeniu zapłonu w samochodzie urządzenie automatycznie uruchamia się i zaczyna nagrywanie (pod warunkiem, iż zapewniony jest stały dopływ zasilania do urządzenia).

innowacyjny sensor przeciążeń (G-sensor). Wbudowany akumulator pozwala na wyjęcie urządzenia z samochodu i wykonanie zdjęć z wypadków albo innych zdarzeń na drodze W komplecie występuje użyteczny uchwyt, który gwarantuje maksymalną przyczepność, nawet podczas wykonywania gwałtownych i niespodziewanych manewrów FILM Z KAMERY NAVITEL R600

Podobne produkty w kategorii Rejestratory samochodowe