Navitel R650 Ocena produktu:

od 299,00 PLN

oszczędzasz do 9%

  • Producent: Navitel
  • Kategoria: Rejestratory samochodowe
  • Nośnik: karta microSD
Oferty (3)
Opis produktu

Wysoka jakość nagrywania w nocy NAVITEL R650 NV to kamera samochodowa wyposażona w innowacyjny czujnik SONY 307 (night vision), a także szklany obiektyw, dzięki temu filmy pozostaną szczegółowe nawet w trakcie nagrywania przy słabym oświetleniu.

Asystent na drodze NAVITEL R650 NV będzie Twoim niezastąpionym pomocnikiem na drodze. Urządzenie nagrywa w jakości Full HD (1920x1080), 30 kl./s. Obfity kąt obiektywu 170° pozwala zarejestrować wszystko, co dzieje się na drodze przed samochodem, włącznie z sąsiednimi pasami ruchu i poboczem.

Ochrona ważnych plików zastosowany w urządzeniu standard kompresji zezwala na zachowanie plików w idealnej jakości, zajmując przy tym mało miejsca. Wszystkie filmy nagrywane są w trybie pętli i przechowywane na karcie microSD do 256 GB.

Bonus – licencja Navitel Navigator Wszyscy użytkownicy wraz z urządzeniem dostają voucher z 12-miesięcznym kluczem licencyjnym, który umożliwia zainstalowanie aplikacji Navitel Navigator z mapami 43 państw europejskich, Rosji, Białorusi, Kazachstanu i Ukrainy....

Podobne produkty w kategorii Rejestratory samochodowe