Navroad myCam HD QUICK Ocena produktu:

od 299,00 PLN

  • Producent: Navroad
  • Kategoria: Rejestratory samochodowe
  • Przekątna ekranu: 2.7 "
  • Nośnik: karta microSD
Oferty (3)
Opis produktu

myCAM HD QUICK

MyCAM HD QUICK to pierwszy na rynku rejestrator producenta NavRoad wyposażony w aktywny uchwyt. To kompaktowe urządzenie zapewnia duże kąty widzenia, obraz HDR oraz progresywną technikę Night Vision+. Całość zamknięta jest w szykownej i trwałej obudowie, tworzonej z wysokiej jakości aluminium.

asygnowany uchwyt aktywny gwarantuje jednostajne mocowanie rejestratora na szybie samochodu. Pozwala także na szybką instalację kamery bez konieczności żmudnego, każdorazowego podpinania przewodu zasilającego do kamery. Zaimplementowany w urządzenie czuły mikrofon, zarejestruje wszystkie dźwięki dochodzące do wnętrza samochodu. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by wyłączyć tę funkcję i nagrywać sam obraz.

2,7-calowy ekran o rozdzielczości 320×240 pikseli pozwala na wygodny i szybki podgląd zarejestrowanych tworzyw czy dostęp do funkcji urządzenia. Kompaktowa pokrywa wyprodukowana z wysokiej jakości, stylowego, anodowanego aluminium wyśmienicie wygląda, ale, najczęściej zagwarantuje solidną ochroną wrażliwym elementom elektronicznym.

Wysokiej jakości soczewka obiektywu o szerokim kącie widzenia aż 170° gwarantuje niemal panoramiczne ujęcia, dzięki temu rejestrator nagrywa szerszy kadr, zezwalający na ujęcie obszerniejszej liczby szczeółów niż większość rejestratorów przystępnych na rynku. MyCAM HD QUICK zarejestruje nie tylko to, co dzieje się bezpośrednio przed maską samochodu, ale także chodnik czy sąsiedni pas ruchu.

zaimplementowany chipset NTK 96650, o wysokiej efektywności sprawia, że materiał rejestrowany może być w rzeczywistej rozdzielczości Full HD (bez interpolacji) czyli 1920×1080 px przy 30 fps. Istnieje jednak możliwość ustawienia niższej rozdzielczości nagrywanego materiału, co zaoszczędzi miejsce na karcie microSD. Równocześnie, nagrywany materiał, w przypadku scen dynamicznych, znamionuje się nieszablonową jakością i płynnością obrazu. Urządzenie pozwala także na rejestrowanie zdjęć.

Kamera obsługuje karty microSD/SDHC/SDXC o pojemności choćby 64 GB (sugerowane karty minimum klasy 10), a w sytuacji zapełnienia karty pamięci, rejestrator automatycznie zacznie nadpisywać rejestrowany obraz na najstarszym materiale filmowym. Dzięki zaimplementowanemu czujnikowi przeciążeń G-sensor, w sytuacji gwałtownego manewru lub kolizji, bieżący materiał zostanie samoczynnie zabezpieczony przed nadpisaniem.

wbudowane złącze miniHDMI umożliwia wygodne podłączenie myCAM HD QUICK do telewizora lub monitora, bez konieczności wyciągania karty pamięci. Tym samym można przejrzeć zapisane nagrania w pełnej rozdzielczości na dużym ekranie.

Rejestrator posiada funkcję wykrywania ruchu, po aktywacji której zapis materiału rozpocznie się natychmiast po wykryciu ruchu (rozpoznaniu zmiany obrazu przed obiektywem). Każdorazowe rozpoznanie ruchu spowoduje rejestrację 30-sekundowego filmu. Dzięki tej funkcji rejestrator stanie na wysokości zadania w dodatku w roli kamery monitoringu (wymaga zasilania).

zastosowanie rewolucyjnego systemu Night Vision+, którego centralnym elementem jest najwyższej jakości sensor optyczny Sony IMX323, zbudowany w oparciu o technikę Chip Scale Package zagwarantuje najwyższą czułość obrazu na poziomie (F5.6): 510 mV oraz minimalną wielkość pojedynczego piksela na poziomie 2.8 m × 2.8 m. Dzięki temu myCAM HD QUICK rejestruje wyraźny obraz równocześnie w dzień, jak i w trudnych warunkach oświetleniowych. Dodatkowym wsparciem systemu Night Vision+ jest szklany obiektyw wielosoczewkowy, który zapewnia jasny i wyraźny obraz przetwarzany przez wspomniany czujnik. Dzięki wykorzystaniu nagrywania w technologii HDR, rejestrowany obraz znamionuje się nieszablonową ostrością i nasyceniem barw odpowiadającym rzeczywistości, a także dużą szczegółowością.EAN: 5901597742715
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: QUICK
Rozdzielczość: Full HD 1080p
ilość klatek na sekundę: 30
Matryca: SONY EXMOR IMX 323
Kąt widzenia: 170 °
Mikrofon: Tak
Aparat fotograficzny: Tak
Tryb nocny: Tak
Nagrywanie w pętli: Tak
Detekcja ruchu: Tak
GPS: Nie
Przekątna ekranu: 2,7''
Czytnik kart pamięci: Tak
rodzaj kart pamięci: microSD
standard pamięci SD / CF: SDHC
Format zapisu: JPG
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: microUSB
Zasilanie: Bateria zaimplementowana Li-Ion
Akcesoria w komplecie: Aktywny uchwyt Ładowarka samochodowa
Kolor: Czarny
Waga: 66.5 g
rozmiary: 97 x 53 x 33 mm

Podobne produkty w kategorii Rejestratory samochodowe