Navroad myCam HD QUICK Ocena produktu:

od 279,98 PLN

oszczędzasz do 9%

  • Producent: Navroad
  • Kategoria: Rejestratory samochodowe
  • Przekątna ekranu: 2.7 "
  • Nośnik: karta microSD
Oferty (5)
Opis produktu

myCAM HD QUICK

MyCAM HD QUICK to pierwszy na rynku rejestrator producenta NavRoad wyposażony w aktywny uchwyt. To kompaktowe urządzenie zapewnia znaczne kąty widzenia, obraz HDR, a także postępową technologię Night Vision+. Całość zamknięta jest w szykownej i trwałej obudowie, wytwarzanej z wysokiej jakości aluminium.

przeznaczony uchwyt aktywny zapewnia zrównoważone mocowanie rejestratora na szybie samochodu. Pozwala również na szybką instalację kamery bez konieczności żmudnego, każdorazowego podpinania przewodu zasilającego do kamery. Wbudowany w urządzenie czuły mikrofon, zarejestruje wszystkie dźwięki dochodzące do wnętrza samochodu. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by wyłączyć tę funkcję i nagrywać sam obraz.

2,7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 320×240 pikseli pozwala na komfortowy i prędki podgląd zarejestrowanych materiałów czy dostęp do funkcji urządzenia. Kompaktowa pokrywa wytworzona z wysokiej jakości, gustownego, anodowanego aluminium perfekcyjnie wygląda, ale, przede wszystkim gwarantuje solidną ochroną wrażliwym elementom elektronicznym.

Wysokiej jakości soczewka obiektywu o szerokim kącie widzenia aż 170° zagwarantuje niemal panoramiczne ujęcia, dzięki temu rejestrator nagrywa szerszy kadr, zezwalający na ujęcie obszerniejszej liczby szczeółów aniżeli większość rejestratorów dostępnych na rynku. MyCAM HD QUICK zarejestruje nie tylko to, co dzieje się bezpośrednio przed maską samochodu, ale także chodnik czy sąsiedni pas ruchu.

zastosowany chipset NTK 96650, o wysokiej efektywności powoduje, że materiał rejestrowany może być w rzeczywistej rozdzielczości Full HD (bez interpolacji) czyli 1920×1080 px przy 30 fps. Istnieje jednak możliwość ustawienia niższej rozdzielczości nagrywanego materiału, co zaoszczędzi miejsce na karcie microSD. Jednocześnie, nagrywany materiał, w sytuacji scen intensywnych, charakteryzuje się wyjątkową jakością i płynnością obrazu. Urządzenie pozwala także na rejestrowanie zdjęć.

Kamera obsługuje karty microSD/SDHC/SDXC o objętości nawet 64 GB (rekomendowane karty minimum klasy 10), a w przypadku zapełnienia karty pamięci, rejestrator samoczynnie zacznie nadpisywać rejestrowany obraz na najstarszym materiale filmowym. Dzięki użytemu czujnikowi przeciążeń G-czujnik, w sytuacji gwałtownego manewru lub kolizji, bieżący materiał zostanie automatycznie zabezpieczony przed nadpisaniem.

wbudowane złącze miniHDMI umożliwia komfortowe podłączenie myCAM HD QUICK do telewizora lub monitora, bez konieczności wydobywania karty pamięci. Tym samym można przejrzeć zapisane nagrania w pełnej rozdzielczości na wielkim ekranie.

Rejestrator posiada funkcję wykrywania ruchu, po aktywacji której zapis materiału zacznie się natychmiast po wykryciu ruchu (rozpoznaniu zmiany obrazu przed obiektywem). Każdorazowe rozpoznanie ruchu spowoduje rejestrację 30-sekundowego filmu. Dzięki tej funkcji rejestrator sprawdzi się także w roli kamery monitoringu (wymaga zasilania).

wykorzystanie bezprecedensowego systemu Night Vision+, którego centralnym elementem jest najwyższej jakości detektor optyczny Sony IMX323, zbudowany w oparciu o technikę Chip Scale Package zapewnia najwyższą czułość obrazu na poziomie (F5.6): 510 mV, a także minimalną wielkość pojedynczego piksela na poziomie 2.8 m × 2.8 m. Dzięki czemu myCAM HD QUICK rejestruje znaczny obraz jednocześnie w dzień, jak i w niełatwych warunkach oświetleniowych. Dodatkowym wsparciem systemu Night Vision+ jest szklany obiektyw wielosoczewkowy, który zapewnia jasny i widoczny obraz przetwarzany przez wspomniany czujka. Dzięki wykorzystaniu nagrywania w technice HDR, rejestrowany obraz charakteryzuje się unikatową ostrością i nasyceniem barw odpowiadającym rzeczywistości i dużą szczegółowością.

Podobne produkty w kategorii Rejestratory samochodowe