Prestigio RoadRunner CUBE Ocena produktu:

od 299,00 PLN

  • Producent: Prestigio
  • Kategoria: Rejestratory samochodowe
Oferty (2)
Opis produktu

KAMERA PRZEDNIA DLA PEŁNEGO WSPARCIA Roadrunner 527 zarejestruje każdą z Twoich podróży co sprawia, że jest Twoim najpewniejszym świadkiem na drodze w razie nieoczekiwanego zdarzenia. NAGRANIA video W FULL HD Nie martw się już o jakość nagranych filmów Pełna rozdzielczość Full HD kamery RoadRunner 527 gwarantuje, że każdy szczegół będzie widoczny, a ty możesz posiadać pewność co do bezpieczeństwa na drodze.

pokaźny KĄT WIDZENIA 140-stopniowy kąt widoczności zagwarantuje szeroki przegląd drogi. MIŁO posiadać Prestigio RoadRunner posiada wszystkie niezwykle uznane tryby urządzeń DVR Prestigio. Czujka ruchu zaoszczędza miejsce na karcie pamięci.

Cykliczne nagrywanie zapewnia, iż rejestracja nie zostanie zatrzymana przez brak wolnej pamięci, a akcelerometr wyłapuje stłuczki i broni dane z wypadku przed nadpisaniem. SYSTEM OCHRONY PRZED PRZEGRZEWANIEM Prestigio wie, że przegrzanie może uszkodzić baterię lub całe urządzenie.

Dlatego zaimplementowaliśmy standard: W pokojowej temperaturze bateria nie przekroczy 50°C, co nie zagraża urządzeniu. Obudowa METALOWA mocna pokrywa metalowa zabezpiecza urządzenie przed uszkodzeniami i zarysowaniem.

PODWÓJNE WEJŚCIE USB ŁADOWARKI RoadRunner jest dostępny wraz z ładowarką samochodową o dwóch wejściach USB. Jednocześnie ładuj DVR oraz swój smartfon albo nawigację....

Podobne produkty w kategorii Rejestratory samochodowe