SmartGPS DVR-1100L Ocena produktu:

od 259,00 PLN

  • Producent: SmartGPS
  • Kategoria: Rejestratory samochodowe
  • Nośnik: karta SD
Oferty (3)
Opis produktu

videorejestrator samochodowy SmartGPS DVR-1100L WiFi Najwyższej klasy kamera samochodowa umożliwiająca rejestrację obrazu True-FullHD sprzed samochodu, z szerokokątnym obiektywem i matrycą Sony EXMOR, w gustownej obudowie z wykończeniem „leather like”.

SmartGPS DVR-1100L WiFi jest najwyższej klasy kamerą samochodową. Zezwala na zapis filmu obrazującego sytuację drogową wraz z datą i godziną i może być użyteczny w razie niespodziewanych, konfliktowych zdarzeń drogowych.

Zarejestrowany film odtworzyć można bezpośrednio na wyświetlaczu urządzenia lub na ekranie podłączonego telewizora (za pomocą złącza HDMI – kabel dostępny dodatkowo) też na ekranie komputera (po przełożeniu karty pamięci do czytnika w komputerze).

Urządzenie zezwala na także połączenie ze smartfonem poprzez łącze WiFi i obserwację rejestrowanego filmu lub odtwarzanie filmu bezpośrednio na ekranie telefonu. Obfity 2”, jasny wyświetlacz, rejestracja True-FullHD, estetyczna i trwała obudowa z wyszukanym wykończeniem „leather like” dopełniają zalet tego urządzenia.

cechy typowe wideorejestratora: Szerokokątny obiektyw z matrycą Sony Exmor pozwala na rejestrację filmów i realizowanie zdjęć wysokiej rozdzielczości. Tryb rejestracji video True-FullHD 1920x1080 zaimplementowana bateria litowo-jonowa umożliwia krótkotrwałe nagrywanie bez zewnętrznego zasilania.

wbudowany mikrofon i głośnik. Wbudowany detektor wstrząsowy (G-czujka) czujka ruchu. Możliwość użytkowania kart pamięci SDHC do 64GB Jasny ekran 2.0” do podglądu rejestrowanego filmu/realizowanego fotografie jak także do odtwarzania już nagranych scen/fotografii Złącze HDMI (kabel przystępny oddzielnie)....

Podobne produkty w kategorii Rejestratory samochodowe