Tracer Mobi Mirror Ocena produktu:

od 139,89 PLN

  • Producent: Tracer
  • Kategoria: Rejestratory samochodowe
Oferty (3)
Opis produktu

Kamera samochodowa TRACER MobiMirror FHD

Twoje życie na drodze jeszcze nigdy nie było łatwiejsze i bezpieczniejsze... Nadchodzi rewolucja w kontroli sytuacji na drodze - kamera samochodowa TRACER MobiMirror FHD, którą łatwo zainstalujesz nad swoją głową i nagrasz każde nieprzewidziane zdarzenie drogowe. Kamera jest prostą w konstrukcji nakładką na charakterystyczne samochodowe lusterko, spełnia swoją podstawową funkcję podglądu otoczenia, a jednocześnia umożliwia nagrywanie sytuacji na drodze. Co więcej, pozwoli również na obserwowanie tyłu samochodu za pomocą dołączonej kamery tylnej, co może się przydać na przykład podczas ryzykownego parkowania.

videorejestrator nagrywa w rozdzielczości Full HD, dzięki temu niezależnie od pory dnia i warunków atmosferycznych panujących w trasie, bez wątpienia zachowa wszystkie szczegóły zdarzenia. Kamera nagrywa na kartę microSD i kompresuje filmy w popularnym kodeku H.264. Jeśli chcesz poczuć się pewniej i bezpieczniej na drodze, TRACE MobiMirror FHD to niezastąpiony towarzysz każdej Twojej podróży.

Kamera samochodowa TRACER MobiMirror FHD to videorejestrator obsugujący dwie kamery. Przednia obsługuje maksymalnie rozdzielczość 1920*1280 pzy 25 klatkach na sekundę, zaś podgląd na tylną szybę na tylnej kamery jest możliwy w rozdzielczości 640*480 w 25 klatkach na sekundę. Przednia kamera nagrywa obraz o szerokości 170 poziomów, natomiast tylna - 120 stopni. Urządzenie ma zaimplementowaną baterię, która podtrzymuje ustawienia w każdej nieprzyjemnej sytuacji drogowej. Dla ułatwienia i wygody użytkownika, zastosowano wyświetlacz TFT LCD 4.3".

Funkcja "Nagrywanie w pętli"

Nagrywanie w pętli zezwala na nieprzerwane nagrywanie materiału wideo bez względu na aktualną objętość karty pamięci. W chwili zapełnienia karty, kamera kontynuuje nagrywanie, zastępując najstarszy materiał bieżącym nagraniem.

Mikrofon
Urządzenie wyposażone we zastosowany mikrofon.

Podobne produkty w kategorii Rejestratory samochodowe