Vordon mCar 2

chwilowy brak towaru

  • Producent: Vordon
  • Kategoria: Rejestratory samochodowe
  • Przekątna ekranu: 7 "

mCar 2 nadzwyczajna jakość Poznaj VORDON mCar 2 — mistrzowskie urządzenie nawigacyjne i centrum multimedialne. Komfortowy interfejs z 7-calowym, dotykowym ekranem IPS, dostęp do bezprzewodowego internetu (kompatybilne z 3G /WCDMA / SIM), zastosowana funkcja hotspotu WiFi (tethering).

Procesor ARM Quad Cortex 1.3Ghz z systemem Android, 1GB RAM + 16GB ROM, posiada Bluetooth. Gniazdo na kartę SIM (obsługa 3G z funkcją hotspot) Dokądkolwiek zmierzasz, zapewnij sobie łączność. Dzięki 3G zyskasz dostęp do internetu w każdych warunkach.

Funkcja hotspot pozwoli na rozszerzenie działającego połączenia sieciowego. System Android Skorzystaj już dziś z usprawnień, jakie niesie ze sobą system Android. Ciesz się ulepszonym interfejsem, optymalizacją działania i poprawionymi zabezpieczeniami systemu.

Odkryj w pełni świeże funkcje i poszerzoną ofertę aplikacji w sklepie Google Play. Nawigacja GPS Nawigacja GPS to najlepszy sposób na prędkie dotarcie do celu. Staranna i przychylna użytkownikom. Jest również bardziej zrównoważona aniżeli nawigacja w smartfonach.

nadzwyczajnie sprawdza się w codziennej pracy i w trakcie wakacyjnych wyjazdów. Dopełniające funkcje energicznie wspierają Cię w trakcie prowadzenia auta, gwarantując bezpieczną jazdę. Pokaźny ekran, w połączeniu z intuicyjną obsługą pozwalają prędko ustawić cel i trasę podróży.

W urządzeniu istnieje możliwość zainstalowania innych programów nawigacyjnych np. Yanosik. Aplikacja zezwala na zdalne zarządzanie urządzeniem mCar 2 za pomocą telefonu. Aplikacja posiada szereg funkcji takich jak: podgląd obrazu, przeglądnie nagrań i fotografii, powiadomienia o wykrytym ruchu, powiadomienia o zdarzeniu (wypadek), historia trasy a także pozwala w prędki sposób zlokalizować urządzenie.

- starczy wcisnąć trafny przycisk w interfejsie. Znaczny ekran o przekątnej 7 cala mCar 2 zaopatrzona jest w barwny, szerokokątny ekran o przekątnej 7". Wyraźny, panoramiczny wyświetlacz w urządzeniu to obszerniejsza wygoda używania, szersza perspektywa i ulepszona widoczność.

ekran jest istotnie staranny i prosty w obsłudze. Starczy finezyjnie musnąć matrycę, żeby uruchomić wybraną funkcję lub wpisać cel podróży. Adekwatna jasność gwarantuje świetną widoczność w dzień i w nocy.

Kamera cofania mCar 2 z możliwością podłączenia kamery cofania poprzez złącze AV-IN, tylna kamera uruchomi się automatycznie po wrzuceniu biegu wstecznego. Ważną cechą jest możliwość jednoczesnego wyświetlania i nagrywania obrazu dwiema kamerami (przód, tył).

Transmiter FM zaimplementowany Transmiter FM zezwala na odtwarzanie dźwięku poprzez samochodowy zestaw audio. Wystarczy Połączenie Bluetooth do sparowania urządzenia z Twoim smatfonem lub tabletem. G-czujnik Na postoju urządzenie przechodzi w stan uśpienia, pozwala to na przedłużenie żywotności baterii.

Urządzenie aktywuje samoczynny zapis filmu w chwili wykrycia wstrząsu wraz z zabezpieczeniem pliku przed przypadkowym skasow...

Podobne produkty w kategorii Rejestratory samochodowe