Vordon mCar

chwilowy brak towaru

  • Producent: Vordon
  • Kategoria: Rejestratory samochodowe
  • Przekątna ekranu: 7 "
  • Nośnik: karta microSD

Vordon mCar to multimedialne narzędzie z 7-calowym komfortowym interfejsem, dotykowym ekranem IPS z dostępem do bezprzewodowego internetu (kompatybilne z 3G / WCDMA / micro SIM), z zaimplementowaną funkcją hotspotu WiFi (tethering).

Android 5.0, CPU Quad Core, 1GB RAM + 16GB ROM, posiada Bluetooth. Vordon mCar ''multimedialny rejestrator'' mCar to multimedialne narzędzie z 7-calowym komfortowym interfejsem, dotykowym ekranem IPS z dostępem do bezprzewodowego internetu (kompatybilne z 3G / WCDMA / micro SIM), z zastosowaną funkcją hotspotu WiFi (tethering).

Android 5.0, CPU Quad Core, 1GB RAM + 16GB ROM, ma Bluetooth. Nie martw się tym jaką nawigację wybrać, która będzie miała lepsze mapy, wielkość ekranu lub to czy uchwyt będzie pasował. Koniec z kablami, które niepotrzebnie zwisają z szyby.

M-Car daje Ci pełnofunkcjonalny GPS, który doprowadzi Cię zawsze do celu. Szerokości! Do tej pory chcąc korzystać z kamerki cofania musiałeś martwić się o monitor do kamery cofania. Dzisiaj jest to prostsze- masz ją w komplecie.

Miejskie parkingi to utrapienie dla tych, którzy próbują znaleźć miejsce. A jak już takie odszukasz, ciężko jest zaparkować bez uszkodzeń. G-czujka to funkcja, dzięki której podczas wstrząsu (np. Uderzenia) nagranie zostanie zachowane, niemożliwe do skasowania bezpośrednio z urządzenia.

Przydatne podczas, gdy Ty będziesz zajęty sprawami związanymi z formalnościami- system sam zachowa nagranie. Zaimplementowana pamięć w urządzeniu to dla Ciebie za mało? Skorzystaj z karty microSD, zgraj na nią filmy, piosenki i co wyłącznie zechcesz.

Pamiętaj, że na karcie pamięci zapisują się w dodatku nagrania z kamery przedniej i tylniej, które zlikwidować możesz dopiero z poziomu komputera. To genialne zabezpieczenie przed złośliwymi kierowcami, którzy chcieliby uniknąć odpowiedzialności za swoje przewinienia.

Dzięki funkcji Bluetooth masz możliwość sparowania urządzenia ze swoim telefonem. Będziesz mieć dostęp do własnej książka adresowej i wielu innych funkcji. Jeśli Ci potrzeba zainstalować ważne aktualizacje systemu, wgrać nowe programy, aplikacje- możesz podłączyć się do swej sieci WIFI albo hotspota w okolicznej kawiarni.

Kupiłeś swoje pierwsze auto w którym nie ma radia? Bez obaw- w MCAR radio dostajesz w zestawie w postaci transmitera FM. Dzięki niemu wybierzesz swoją ulubioną stację, zapiszesz ją i będziesz mógł słuchać kiedy jedynie zechcesz.

Zaś instynktowny interfejs z łatwością pomoże Ci w obsłudze radia....

Podobne produkty w kategorii Rejestratory samochodowe