Xblitz Black Bird 2.0 GPS Ocena produktu:

od 229,00 PLN

oszczędzasz do 23%

 • Producent: Xblitz
 • Kategoria: Rejestratory samochodowe
 • Przekątna ekranu: 2.0 "
Oferty (3)
Opis produktu

wideorejestrator producenta Xblitz model Black Bird 2.0 GPS to nowość na rynku, rewelacyjna jakość w dobre cenie zapewne zadowoli każdego użytkownika. Jeżeli szukasz znakomitej kamery o niewielkich rozmiarach i świetnej jakości wykonania to ten model jest właśnie dla Ciebie. Materiały z których została produkowana kamera powodują że kamera należy do klasy premium. Kamera została doceniona przez wielu użytkowników którzy uznali ją za bezawaryjną, dopracowaną a zarazem prosta w obsłudze. Wideorejestrator innowacyjne funkcje takie jak tryb monitorowania parkingu, soczewkę o kącie wiedzenia 140 , a także rozdzielczość rejestrowanego obrazu 1920*1080P, 30fps, 1208*720P, 60fps.

4 powody dla których powinieneś zainteresować się modelem Black Bird 2.0 1. Wysoka jakość fotografii i filmów WDR

Funkcja Wide Dynamic Range (WDR) - oprogramowanie rejestratora analizuje naświetlenie obrazu, a następnie dynamicznie zmienia wartości niedoświetlonych i prześwietlonych pikseli, by były widoczne na zdjęciu. Korzystanie z tej funkcji umożliwia precyzyjną rejestrację sceny mimo dużego kontrastu. Doskonale spisuje się to w szczególności w trudnych warunkach pogodowych w których znaczny zakres jakości rejestrowanego materiału ma ogromne znaczenie.

2. Szerokokątny obiektyw

Kąt widzenia obiektywu wynosi aż 140o umożliwiając tym samym rejestrację szerokiego kadru przed maską pojazdu. Dzięki zastosowaniu szklanej soczewki i matrycy o wysokiej rozdzielczości możliwe okazało się uzyskanie szczegółowych obrazów.

3. Mocny uchwyt i czujnik

Kamera stabilny i komfortowy system mocowania do szyby pojazdu. Konkretna przyssawka zezwala na pewny i trwały montaż kamery w aucie. G-czujnik - jest to detektor grawitacyjny, służy on do wykrywania zderzenia lub gwałtownego hamowania. W takiej sytuacji rejestrator samoczynnie zabezpieczy nagrywany aktualnie plik, żeby nie został on nadpisany albo przypadkowo usunięty.

4. Tryb nagrywania cyklicznego

Jest to jedna z najważniejszych cech rejestratorów samochodowych, gdy funkcja jest włączona można ustawić długość poszczególnych plików na 2, 3 albo 5 minut. W przypadku wyłączenia funkcji materiał nagrywany jest tak długo, aż jego objętość przekroczy 2 GB, to ograniczenie wynika z formatu plików.

Długi czas rejestracji

Dwie minuty materiału Full HD z dźwiękiem to około 200 MB, oznacza to, że na karcie o obszerności 64 GB można zapisać około 10 godzin materiału w wysokiej jakości. Przy nagrywaniu w pętli użytkownik zawsze ma do dyspozycji ostatnie 10 godzin jazdy.

automatyczny start nagrywania

Nagrywanie obrazu można związać z zapłonem pojazdu. Rejestracja zostanie uruchomiona w momencie włączenia zapłonu oraz wyłączona kilka sekund po wyłączeniu zapłonu, by skorzystać z tej funkcji urządzenie musi być podłączone do zasilania z gniazda zapalniczki samochodowej, a gniazdo musi być zasilane w chwili włączania zapłonu. Kamera będąc w stanie czuwania analizuje obraz i jeśli wykryje nagłą zmianę obrazu (czyli ruch) to uruchamia nagrywanie, które trwa aż do ustania ruchu plus kilka sekund.

Zawartość zestawu:

 • Kamera samochodowa Xblitz model Black Bird 2.0 GPS
 • Uchwyt do montażu z przyssawką
 • Zasilacz do gniazda zapalniczki samochodowej z wyjściem USB
 • Długi przewód zasilający mini-USB
 • Dodatkowy przewód USB
 • Moduł GPS
 • Czytnik kart pamięci
 • Instrukcja obsługi w języku polskim z kartą gwarancyjną

Rejestrator do poprawnego działania wymaga karty pamięci, która nie znajduje się w komplecie.

Polska dystrybucja i gwarancja

Kamery samochodowe w naszej ofercie pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte obsługą gwarancyjną realizowaną na terenie Polski poprzez serwis dystrybutora. Na model Xblitz model Black Bird 2.0 GPS dystrybutor udziela 24-miesięcznej gwarancji przy zakupie przez oraz 12-miesięcznej przy zakupie związanym z działalnością gospodarczą.


Podobne produkty w kategorii Rejestratory samochodowe