• Producent: Bosch
  • Kategoria: Roboty kuchenne
  • Moc: 1000 W
  • Ilość prędkości: 7
  • Pojemność misy: 3.9 l
  • Kolor: brązowy, srebrny, kremowy

Robot kuchenny MUM 5 firmy Bosch pozwoli Ci nie tylko przygotować perfekcyjne potrawy,jeszcze cieszyć się świetną stylistyką. Dzięki szerokiej palecie kolorów, każdy wyszuka robota MUM 5 dla siebie. Także jeżeli chodzi o skuteczność, MUM 5 spełnia wszystkie oczekiwania: konkretny silnik i planetarny system mieszania w trzech kierunkach pozwalają równomiernie i szybko mieszać komponenty.

obfita gama wyposażenia sprosta każdemu kulinarnemu wyzwaniu. Najważniejsze cechy urządzenia Wysoka sprawność. Wspaniały efekt mieszania. Maksimum bezpieczeństwa przy wykorzystywaniu robota przystępne unoszenie ramienia.

prędkie krojenie warzyw i owoców. Możliwość przygotowania koktajli albo zup. Pokrowiec na akcesoria Silnik o mocy 1000 W Jeżeli chodzi o szybkie i komfortowe przygotowywanie znacznych ilości potraw i ciast, 1000 W silnik sprosta każdemu Twojemu wyzwaniu.

oferuje maksymalną efektywność i zagwarantuje znakomite wyniki. Silnik o mocy 1000 W Jeżeli chodzi o szybkie i wygodne przygotowywanie dużych ilości potraw i ciast, 1000 W silnik sprosta każdemu Twojemu wyzwaniu.

proponuje maksymalną efektywność i gwarantuje wspaniałe wyniki. Planetarny ruch mieszadeł 3D nowoczesna, nieszablonowa przekładnia planetarna systemu mieszania gwarantuje stały, aktywny ruch mieszadeł w trzech kierunkach.

dzięki temu cała zawartość misy jest wyrabiana szczególnie precyzyjnie, bez pozostawiania resztek ciasta na jej brzegu Planetarny ruch mieszadeł 3D progresywna, nieszablonowa przekładnia planetarna systemu mieszania zapewnia stały, intensywny ruch mieszadeł w trzech kierunkach.

dzięki temu cała zawartość misy jest wyrabiana stanowczo dokładnie, bez pozostawiania resztek ciasta na jej brzegu EasyArm Lift - unoszone ramię dla obszerniejszego komfortu progresywna funkcja EasyArm Lift zapewnia jeszcze większą wygodę stosowania.

Działa po naciśnięciu jednego przycisku i wspomaga podnoszenie ramienia, dzięki czemu zamiana przystawek jest bardzo prosta, szybka i komfortowa. EasyArm Lift - unoszone ramię dla większego komfortu innowacyjna funkcja EasyArm Lift zagwarantuje jeszcze pokaźniejszą wygodę użytkowania.

Działa po naciśnięciu jednego przycisku i wspomaga podnoszenie ramienia, dzięki temu zamiana przystawek jest wyjątkowo prosta, szybka i wygodna. Pakiet funkcjonalnych końcówek W skład robota wchodzi zestaw końcówek: do zagniatania ciężkich ciast, do mieszania lekkich ciast i do ubijania, np.

śmietany, białek i masy na biszkopt. Teraz każde ciasto czy krem przygotujesz świetnie. Zestaw poręcznych końcówek W skład robota wchodzi komplet końcówek: do zagniatania ciężkich ciast, do mieszania lekkich ciast i do ubijania, np.

śmietany, białek i masy na biszkopt. Teraz każde ciasto czy krem przygotujesz wyśmienicie. Rozdrabniacz do warzyw i owoców nad wyraz wszechstronny - szybkie i proste rozdrabnianie, tarcie, a także cięcie zróżnicowanych składników bezpośrednio do misy.

Tarcze ze stali nierdzewnej zapewniają naturalny smak przyg...

Podobne produkty w kategorii Roboty kuchenne