• Producent: FAKRO
  • Kategoria: Rolety zewnętrzne
Roleta zewnętrzna Fakro ARZ-H

Fakro ARZ-H – roleta manualna, obsługiwana przy pomocy korby.

Roleta zewnętrzna zapewnia pełny komfort stosowania poddasza ponieważ broni przed nadmiarem ciepła, pozwala na zaciemnienie wnętrza, stanowi ochronę przed hałasem z zewnątrz, a także zagwarantuje poczucie prywatności na poddaszu.

Roleta dzięki czemu, że zamontowana jest na zewnątrz, produktywnie chroni w słoneczne dni przed uciążliwym upałem, a w zimie przed chłodem. Lamele aluminiowe połączone są specjalnym gumowym łącznikiem powiększającym niepodatność pancerza rolety na czynniki atmosferyczne.
Lamele rolet przystępne są w dwóch kolorach:
102- ciemny popiel, RAL 7022 (typowy odcień oblachowania okna)
101 - jasny popiel, RAL 7035. (Rama rolety w kolorze 102. Kolor 101 dostępny tylko pod zamówienie, po przedpłacie, bez możliwości zwrotu).
Stosując rolety zewnętrzne przy zespoleniach okien należy zachować min. 20 cm odległości pomiędzy oknami w pionie oraz 10 cm między oknami w poziomie.
przekazany wymiar jest rozmiarem okna do którego pasuje roleta.
Roleta ARZ-H asygnowana jest do okien obrotowych FT_, uchylno-obrotowych FP_PreSelect i okien o podwyższonej osi obrotu FYP proSky, z drewna.
Rolety nie można montować na oknach z PVC (PTP, PPP).
Zamawiając akcesoria należy podać oznaczenie okna z tabliczki znamionowej, która znajduje się na górnym ramiaku skrzydła po jego prawej stronie.
INSTRUKCJA konstrukcji ROLETY FAKRO ARZ-H

Podobne produkty w kategorii Rolety zewnętrzne