roleta rzymska zaciemniająca, szaro-biały, szer.80 × dł.170 cm, blackout - zaciemniające marki Dekoria

chwilowy brak towaru

  • Producent: Dekoria
  • Kategoria: Rolety
  • Szerokość: 80 cm
  • Długość: 170 cm
  • Rodzaj: rzymska

Ci trzeba zaciemnić pomieszczenie albo uchronić je od nadmiernego nagrzewania w lecie? Zależy Ci na komforcie snu w sypialni, dziecko wstaje zbyt wcześnie? wspaniałym rozwiązaniem będzie popularna i ergonomiczna roleta rzymska ZACIEMNIAJĄCA.

wytwarzana jest z tkaniny rodzaju „blackout", która blokuje światło w 95% (wyjątek stanowi dzianina 269-01, która przyciemnia do 85%) wydajnie ogranicza przepuszczanie promieni słonecznych. Poza tym – jak każda roleta rzymska, układa się w eleganckie fałdy dzięki wszytym w poziome kanaliki plastikowym rurkom.

Uwaga! Od dnia 16.05.2018 kanaliki w roletach zaciemniających znajdują się z tyłu rolety. Roleta zaciemniająca dostępna jest z gładkiej dzianiny w kilkunastu modnych kolorach. Roleta rzymska zaciemniająca dopasowana jest do montażu: - do sufitu, - na ścianę, - albo bezinwazyjnie na ramę okna (przy zakupie specjalnych uchwytów).

W zestawie załączono niezbędne do konstrukcji akcesoria (oprócz uchwytów koniecznych do montażu na ramie okna). Roleta rzymska zaciemniająca dostępna jest w czterech rozmiarach standardowych: 80x170, 100x170, 130x170, 160x170cm.

Każdą roletę można także zamówić na rozmiar indywidualny. Rozmiary produktów produkowanych z dzianin objęte są tolerancją w granicach +/- 2 cm na długości i szerokości. Margines błędu w wymiarach jest rezultatem właściwości materiału.

Rolety w rozmiarach charakterystycznych posiadają mechanizm sznurkowy - sznurek do podciągania umieszczony jest z prawej strony. Na życzenie klienta możemy zamontować go po lewej stronie (roleta przestaje być typowa, jest wytworzona według specyfikacji klienta i nie podlega zwrotowi).Płynną regulację podnoszenia rolety nieskomplikowany w obsłudze system blokujący.

w sytuacji rolety zamawianej na rozmiar istnieje dobór mechanizmu - oprócz sznurkowego przystępny jest na dodatek mechanizm kasetowy/koralikowy, istotnie rekomendowany przy roletach obszerniejszych i cięższych. Pasowanie rolet - w przypadku rolet o różnych wysokościach rozstaw kanalików (poprzez które przechodzi pręcik usztywniający) jest inny.

Istnieje możliwość spasowania rozstawu kanalików na kilku roletach na życzenie klienta (jest to wyraźne w przypadku rolet wiszących w jednym pomieszczeniu). Rolety zaciemniające szersze niżeli 140 cm mają doszyte boki, co nie wpływa jednak na estetyczny wygląd rolety.

Podobne produkty w kategorii Rolety