Spokey Xtrec

chwilowy brak towaru

  • Producent: Spokey
  • Kategoria: Rolki

ROLKI SPOKEY XTREC
Poczuj pełną wolność i radość. Poznaj z nami wciągający świat skatingu!

dużo oblicz skatingu
Skating kojarzony jest z zasady z jazdą wyczynową (jednocześnie na rolkach, hulajnogach, jak i deskorolkach). Coś dla siebie znajdą bez dwóch zdań na dodatek osoby poszukujące innych rodzajów energiczności: począwszy od jazdy rekreacyjnej i fitnessowej, skończywszy na terenowej i szybkiej.
Na rynku funkcjonuje dużo grup rolek przypasowanych do wymagań użytkowników. Najpopularniejsze - rekreacyjne (fitnessowe) występują w wielu wzorach i konfiguracjach technologicznych.


Korzyści z jazdy na rolkach fitnessowych/rekreacyjnych

Jazda na rolkach fitnessowych nie tylko dobrze wpływa na kondycję, pozwala jeszcze korzystać z bezpośredniego kontaktu z naturą. Rolki są letnim odpowiednikiem łyżew (w okresie od wiosny do jesieni trenują na nich równocześnie hokeiści, jak i łyżwiarze), dlatego tak postawa ciała, jak i ruchy są bardzo podobne do tych przybieranych w trakcie jazdy na lodzie. Energicznie pracują mięśnie nóg i biodra, angażowane są mięśnie pleców i dłoni.
Jazda fitnessowa jest dobra równocześnie dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z rolkami, jak i jako uzupełnienie treningów sportowców wyczynowych.


Rolki Spokey Xtrec przygotowane pozostały z myślą o wymagających użytkownikach. Parametry technologiczne dostosowano specjalnie tak, aby czerpać największą przyjemność z jazdy.

JAKOŚĆ
Przed naszym sprzętem stawiamy wysokie wymogi, dlatego dokładamy wszelkich starań żeby do jego wykonania używane były materiały najwyższej jakości.
Wiemy,prawidłowo jest się eksponujeć, dlatego szczególną wagę przykładamy do oryginalnego, dopracowanego designu. Nasze rolki przygotowywane są zgodnie z najnowszymi trendami, w najmodniejszych wersjach kolorystycznych.


technologia
Wybierając rolki, zwróć szczególną uwagę na płozę. W modelu Xtrec tworzona pozostała ona z aluminium, co daje gwarancję trwałości przy równoczesnym zachowaniu niezwykle niskiej wagi.
Kółka produkowane pozostały z wytrzymałego PU o średnicy 84 mm i twardości 82A, adekwatnej do jazdy rekreacyjnej. Łożyska ABEC9 Chrome gwarantują najwyższą precyzję wykonania, dobrą żywotność i wysoką szybkość jazdy.
Potrójny system spinania: sznurówki, rzep oraz klamra dwusekcyjna, gwarantuje nie tylko adekwatne dopasowanie do stopy,z zasady - najwyższy poziom bezpieczeństwa.


WYGODA
W modelu Xtrec użyta została specjalna, profilowana wkładka. W połączeniu z miękką wyściółką buta widocznie podciąga ona poziom komfortu używania rolek.
Dzięki komfortowemu, pewnemu systemowi spinania, użytkownik może odpowiednio połączyć rolki do swych potrzeb.


EXTRA
Do rolek dołączona jest dodatkowa para sznurówek.


PRZEZNACZENIE
Jazda rekreacyjna.

parametry technologicznE
płoza: aluminiowa
łożyska: ABEC9 Chrome
kółka: 84 mm 82A PU
wkładka: profilowana
zapięcia: klamra dwusekcyjna, rzep, sznurówki
max. Waga użytkownika: 100 kg
wymiary: 37-42 (z elementami żółtymi), 40-46 (czarne)
dodatkowa para sznurówek gratis

Podobne produkty w kategorii Rolki