• Producent: SKYMASTER
  • Kategoria: Rowery elektryczne

Energy City to konwencjonalny, wysmakowany mieszczuch połączony z innowacyjną technologią. Rozwiązanie ekologiczne jak również ekonomiczne, porównując do kosztów eksploatacji samochodu osobowego. Wyprodukowany został z wysokiej jakości materiałów takich jak stal oraz aluminium, dzięki czemu cała kompozycja jak na elektryka wydaje się całkiem lekka.

Korzyści: Osprzęt Energy City został przypasowany optymalnie do jego charakteru i potrzeb wymagającego miasta. Dobór przełożeń sprawdzi się dobrze jednocześnie na prostej trasie, jak w dodatku na wzniesieniach, gdzie łatwo wynajdziemy odpowiednio lekkie przełożenie.

części Shimano, takie jak przerzutka tylna Shimano ACERA solidność i prostotę obsługi. Sercem roweru jest silnik o mocy 250 W, który zasilany jest wysoce sprawną baterią litowo-jonową o objętości 10 Ah i napięciu 36V.

Silnik ma 3 biegi, uruchamia się natychmiast i "wyczuwa" gdy nasz pojazd znajduje się na pochylni wspierając tylne koło dodatkową mocą. Bateria została dyskretnie zaprojektowana tak, aby nie zaburzyć uroku całego designu roweru.

W parze z kołem - świetnej jakości, konkretnie umocowane hamulce V-Brake zagwarantują pewne hamowanie, a konkretna lampa LED oświetli choćby najciemniejszą przemierzaną trasę i zapewni bezpieczeństwo. Został zaopatrzony w obfite, miękkie i co za tym idzie - komfortowe siodło, które pomieści zarówno mniejszych, jak i większych użytkowników.

Wygoda to także komfort pod względem transportu rzeczy osobistych lub...zakupów! Bagażnik znajdujący się tuż nad baterią sprawdzi się w tym zadaniu rewelacyjnie. Starczy przy pomocy zamontowanych mocnych gum bagażowych zabezpieczyć ekwipunek i...

w drogę! Zamontowany na kierownicy pulpit sterowania pomoże skrupulatnie obserwować parametry jazdy ze wspomaganiem. Dzięki niemu widzisz jakim trybem się poruszasz, panujesz nad stanem baterii, a także uruchomisz światła.

Podobne produkty w kategorii Rowery elektryczne